Wpis z mikrobloga

@tanczbejbe: nie a po co, będziesz czekać na kogoś czy jak? Mówię o randomach, jak z kumplem coop to zawsze spoko bo można na imprezie posiedziec i się dogadać ale z randomami nie ma co grać
  • Odpowiedz
@tanczbejbe: Z tego co pamiętam - a grałem bardzo dawno temu - to oczekiwania na połączenie jakiegoś randoma trwało mase czasu. Dodatkowo coś tak mi się kołacze, że wbić mógł też gracz niekoniecznie chcący nam pomóc - całkiem sporo było takich żartownisiów.
  • Odpowiedz
@michal-pokichal Nie wiem, bestie kleryka za pierwszym razem zrobiłem, a ojca po prostu nie mogę. Poszedłem nawet po tę pozytywkę i gowno mi to daje :P Raz był już na strzała, czułem ten smak zwycięstwa, uśmieszek widniał na mojej twarzy i... Uwalil mnie na strzała. Od tamtej pory nie gram.
  • Odpowiedz
@tanczbejbe: żeby w ogóle mieć możliwość coopa musisz mieć już jeden insight czyli przynajmniej zobaczyć, któregoś z bossów albo znaleźć madmans knowledge w kanałach. Jeśli Ty albo coop zginie w Twojej grze to go tracisz :)

Jeśli Ty albo @Cyglesjas będziecie potrzebowali pomocy albo partnera do gry to mogę się zaoferować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Brozyn: @Strahl: @Seeker: @flashing_lights: Pogram zatem solo :) A tak z innej beczki, co byście polecili świeżakowi, który grał całe życie w CSa na konsole? Skończyłem nowe AC i teraz powoli przechodzę Uncharted. UC1 trochę przemęczyłem, ale UC2 już jest przyjemniejsze i się robi ciekawiej (może stara grafika w UC1 mi przeszkadzała...). Na liście jeszcze mam The Last of Us (czekam na jakąś promocję) no i Gods of
  • Odpowiedz