Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z was ma tv z Samsunga i ma na nim smart TV? potrzebuję pomocy chce wrzucić na niego google store a nie jakieś samsung apps (które mnie #!$%@? do szaleństwa). Dodatkowo jakąś przeglądarkę wrzucić najlepiej chroma. Dodatkowo mam pytanie da się udostępnić np przeglądarkę na TV. TV 5 series 5200, z góry dzięki za pomoc #telewizory #smarttv #samsung
  • 8
@Razil: jeżeli tv podłączone jest do sieci, to WIN10 natywnie obsługuje ekrany bezprzewodowe. Win+P i tam jest hiperłącze „Połącz z ekranem bezprzewodowym”. Jeżeli nie masz androida to nie wrzucisz tam gapps, pozostaje tylko Samsung apps :/
@Razil: nie ma to jak kupić produkt i nie sprawdzić zawartości. Myślisz, że TV to Pecet gdzie możesz zaintalować co Ci sie podoba? xD

Kup sobie Mi boxa z Andkiem i po problemie. Następnym razem sprawdź jakiego rodzaju TV ma soft i czy jest to Android TV.
@piekarSOAD: wiem mój błąd po prostu myślałem że to jest to samo, mój pc nawet nie widzi tv aplikacją Samsung Smart View, jedynie co udało mi się ogarnąć to z telefonu udostępniać filmy z różnych stron (twitch, cda itp)