Wpis z mikrobloga

Jest mi ktoś w stanie polecić jakieś dobre strony, grupy (facebook, twitter, reddit itp.) gdzie są jakieś w miarę sensowne informacje na temat altoinów, daytradingu itd? Większość to jakieś śmieci ludzi którzy się na niczym nie znają, a udają wielkich traderów, albo zasyp pytań jak zacząć z kryptowalutami. Wiele ludzi pisze, żę czerpie informacje właśnie z takich miejsc przy tradingu, ale nikt nie poda dokładnego linka, wątpię, że przedzierają się codziennie przez te tony spamu. Muszą być gdzieś miejsca warte uwagi.
#kryptowaluty #bitcoin
  • 14
@fdsgvf-vfdbd: dobrzy ludzie, mowia gdzie lezy kasa? Jakos w to watpie ;)
Nawet jak ktos ci da sygnal: kup/sprzedaj - zamknij pozycje. To i tak bedzie zle, bo to jest to samo co ja bym robil 'za ciebie'

To tak jak bym ci mowil: Idz do baru, kup dwa piwa, idz do drugiego baru, i sprzedaj pijanemu te piwa co kupiles w poprzednim.

Dziwny przyklad? No wlasnie, nie bierzesz pod uwage
@skiter: uczę się uczę, chociaż nie mam tyle czasu na to ile bym chciał, kończę czytać drugą książkę o analizie technicznej, oglądam blog prezesa, ogólnie staram się być na bierząco, ale nie mam czasu przedzierać się przez miliony gównopostów na tych wszytkich grupach żeby wyłapać coś ciekawego, dlatego pytam o takie miejsca gdzie nie trzeba za dużo tego spamu filtrować. Nie znaczy to że jak znajdę coś interesującego to będę stawiał
@fdsgvf-vfdbd: Rozumiem, ciezko bedzie moze tutaj? cos ciekawego znajdziesz, nie ma tam za duzo spamu :P

Ciezko bedzie z forum/fb/ czy innym medium gdzie ktos ci powie dlaczego tak a nie inaczej. Ja osobiscie nie zagladam pod 'grupy zamkniete' to jest to w/g mnie bledne zalozenie.

Kto zagrywa tak, podaje nawet dlaczego tak - a mnie np robi sie glupio jak ja mialem racje a nie on, albo odwrotnie -