Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta Mam pytanie, jako że nie korzystałem z #paypal odkąd mam kartę #mastercard to nie orientuje się. Płacąc przez paypal mogę to tylko zrobić doładowując na nim konto? Widzę tylko opcje normalnego przelewu co trwa przeważnie z jeden dzień. Czy mogę bezpośrednio zapłacić za coś wykorzystując swoją kartę płatniczą przez paypal? Chodzi mi o to żebym mógł po prostu za coś od razu zapłacić jak w innych "normalnych" płatnościach internetowych. Dokładnie mi chodzi o płatność na bazarze na #lowcygier a z tego co widzę to sprzedawcy mają tam ustawione płatności paypal, chyba, że się mylę.
  • 5
Dokładnie mi chodzi o płatność na bazarze na #lowcygier a z tego co widzę to sprzedawcy mają tam ustawione płatności paypal, chyba, że się mylę.


@michael323: W takim razie doładuj konto za pomocą doładowania błyskawicznego. Za wysłanie płatności do rodziny/znajomych (a tak życzą sobie ludzie na bazarze) będzie opłata za płatność kartą.
@michael323: Płacąc za coś w sklepie przez PayPal z podpiętą kartą nie ma prowizji. Logujesz się do PP, zatwierdzasz płatność i zapłacone, nie musisz podawać danych karty. Do tego masz ochronę PP przez 180 dni, która działa czasami szybciej i sprawniej niż chargeback. Co do Trusly - tak, legitne, płatność realizuje dotpay, za pomocą przelewów pay-by-link (logujesz się na stronie swojego banku).