Wpis z mikrobloga

Dlaczego ten marsz zawsze musi wyglądać jak przejście kiboli? race k*rwa, kominiarki na mordach... nie dość, że to listopad to jeszcze to świętowanie Niepodległości przypomina bardziej kondukt żałobny, smutny kraj i smutni ludzie, że nawet takie wesołe i pozytywne święto jest pełne tej martyrologi. Ku*wa wygląda to czoło marszu jak blokady drogi z Lepperem... jak jakiś Majdan na dzikiej Ukrainie, a nie cywilizowanym świecie.

#marszniepodleglosci #11listopada
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@PiotreKq ktoś kiedyś powiedział że to święto mogłoby być 15 lipca i wtedy świętowaniem byłyby festyny i pikniki. A tak to mam masz przypominający defiladę wojsk sowieckich
  • Odpowiedz
@PiotreKq: Zawsze marzyłem, żeby pojechać do Warszawy i uczestniczyć w tym, w zasadzie gdzieś od 15. roku życia obiecywałem sobie, że pojadę do Warszawy, wynajmę pokój w hotelu, w dzień pójdę na Marsz a do domu wrócę następnego dnia, ale #!$%@?...Jak widzę co się z tego zrobiło w ostatnich latach to ochota mi szybciutko przeszła. A w tej chwili już lvl 24.
Dlaczego #!$%@? w Stanach mogą wymachiwać radośnie chorągiewkami
  • Odpowiedz
@PiotreKq: ja w ogóle nie rozumiem fenomenu tych rac. Święto niepodległości- #!$%@? #!$%@? RACE, rocznica powstania warszawskiego- #!$%@? #!$%@? RACE(+syreny) no nie rozumiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ciachostko Ty, a jak idzie o arabskich terrorystów to nie mówicie przypadkiem że muzułmanie sami powinni oczyścić się z ekstremistów?
To czemu narodowcy się tłumaczą że nie tylko kibole przychodzą na marsz? Nie znam wszystkich narodowców tak jak nie znam wszystkich muzułmanów ale widzę race, kominiarki i łyse glace. No to sorry jeśli tak wygląda patriotyzm to ja podziękuję.
  • Odpowiedz
@PiotreKq: przede wszystkim nasze glowne święto narodowe nie powinno byc obchodzone 11.11 tylko 15.07 kiedy jest cieplo z reguly ladna pogodai sa warunki do radosnego świętowania. Ewentualnie jezeli chcielibysmy uniknąć takich mocniejszych zmian przenieść główne święto narodowe na 03.05.
  • Odpowiedz
a jak idzie o arabskich terrorystów to nie mówicie przypadkiem że muzułmanie sami powinni oczyścić się z ekstremistów?


@Corranh: ale jakie WY nie wiem z kim mnie utożsamiasz, prawdopodobnie z ONR czy coś. Nie mam z nimi nic wspólnego a na marszu byłem ponieważ jestem polakiem i uznałem, że chce zobaczyć jak to wygląda od środka i jednocześnie w taki sposób celebrować ten wyjątkowy dla mnie dzień.

race, kominiarki i
  • Odpowiedz
@Corranh: ale jakie WY nie wiem z kim mnie utożsamiasz, prawdopodobnie z ONR czy coś. Nie mam z nimi nic wspólnego a na marszu byłem ponieważ jestem polakiem i uznałem, że chce zobaczyć jak to wygląda od środka i jednocześnie w taki sposób celebrować ten wyjątkowy dla mnie dzień.


@ciachostko: Otóż masz coś wspólnego. Szedłeś z nimi w jednym marszu. Przyzwalasz na to żeby ten patriotyzm tak wyglądał, legitymizujesz go. Ten marsz jest organizowany przez konkretne środowiska, jeśli na niego idziesz to wyrażasz poparcie tych środowisk. Jednocześnie organizatorom nie przeszkadza skrajna hołota idąca w ich szeregach. Wszyscy się pod tym podpisujecie.
Moglibyście wziąć te rodziny z dziećmi, zrobić inny marsz w innym miejscu, pokazać pozytywny patriotyzm, ale nie. Idziecie z małpoludami i nie przeszkadzają wam neonazistowskie flagi. Wasze prawo, ale nie dziw się, że Cię z nimi utorzsamiam.

jeśli widzisz tylko takie osoby to współczuje bo nie
  • Odpowiedz
@ciachostko:

Nie wiem co ci przeszkadzają race, jak amerykanie puszczają sobie fajerwerki w ich dzień niepodległości to też jest problem?


Nie to nie jest problem, bo skojarzenia są zupełnie inne. Czemu nie odpalicie tych cholernych fajerwerków? Tylko odpalacie coś, co ma zdecydowanie niewesoły wydźwięk i coś, co odpalane jest podczas meczowych burd, a trzymają to groźnie wyglądający panowie z zakrytymi ryjami?
Po raz kolejny. Rżnięcie głupa. Będziesz ich wybielał zawsze,
  • Odpowiedz