Wpis z mikrobloga

Siema,

Wiem żem Zielony, ale mam pytanie do znawców tematów technologicznych. Nie jestem jakimś wielkim fanem teorii spiskowych czy inwigilacyjno-NWO.

Jednak zdarzyła mi się dzisiaj dziwna sytuacja. Rozmawiałem z kolegą przez Tel. (Sieć Play ale rozmowa odbywała się w Niemczech [Niedersachsen]), w pewnym momencie utknęliśmy w rozmowie i nie mogliśmy się dogadać. W końcu on powtórzył jedno zdanie, a następnie ja coś mówiłem, a on powtórzył to samo zdanie (dokładnie w ten sam sposób). Myślałem, że czegoś tam nie usłyszał więc odpowiedziałem raz jeszcze. Jednak po chwili usłyszałem znów to samo zdanie, i znów... Okazało się, że to co powiedział w jakiś sposób się nagrało i powtarzało w koło bez przerwy (około 5-6 słuchałem tego samego w koło).

Kiedy zadzwoniłem do niego raz jeszcze powiedział, że zwyczajnie zerwało mu połączenie dawno temu.

Byłem w pracy, trzeźwy, zero prochów, żadnych chorób psychicznych, kolega tak samo.

Jak to jednak możliwe aby coś co mówi się nagrywało i odtwarzało?

#pytaniedoeksperta
  • 3
@rstfrm71: każda sieć ma podpisane porozumienia z każdym krajem(czytaj siecia w tym obszarze) o udostępnienie nadajników i rozmowa przechodzi przez tego operatora, mógł wystąpić jakiś błąd na Lini I wiadomość odtworzyła się ponownie. Każda rozmowa jest rejestrowana