Wpis z mikrobloga

Jak ktoś ma małpeczki do wymiany to tutaj.

MNY is now open for purchase @ 3PCw5DGbFjvubVWdWTd1YrsYFoZGLra4jPQ

Send your mny to this wallet with your MEW address in attachment.

All info in https://chat.m0nk3y.com/channel/dmh-office

Radę się streszczać, bo ostatnio dupek zamknął SWAP po 2h. Ale jakoś złagodniał ostatnio jak go zaczęli sądami straszyć. Kek.

@Amelcio ty chyba miałeś

#kryptowaluty
AssLover - Jak ktoś ma małpeczki do wymiany to tutaj.

MNY is now open for purchase...

źródło: comment_k20oNMsUZyn4JnON9Xs9iUZKwt3pK2YO.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@AssLover: gdzie uzyskac nowy adres? i tak w skrócie jakbys mógł napisac co mam zrobić? przelać mny na
3PCw5DGbFjvubVWdWTd1YrsYFoZGLra4jPQ zamieszczajac w jakimś opisie adres nowego portfela?
  • Odpowiedz
@AssLover: nie używam tego etherwallet ale mam adres, powiedzmy że rzeczywiście ta łajza coś wyśle, powiedzmy że cena będzie taka że odzyska 2-3 dolary:D to jak mam je sprzedać z tego myetherwallet albo zamienić na coś innego. Nie czaję tej strony
  • Odpowiedz
@pawelwykop: wysyłasz z waves na adres waves, to masz opanowane.

Załóż sobie wallet na myetherwallet. Adres tego walleta wrzucasz w attachment.

Później jeżeli (hehe) dostaniesz mny na swój etherwallet, możesz to sprzedać albo na etherdelta albo inne platformy na których to będzie listowane
  • Odpowiedz
@AssLover: adres na myetherwallet mam bo kiedyś założyłem jak się zacząłem interesowac krypto tylko nie wiem to sprzedać? z tego my etherwallet trzeba będzie przelać na jakąś giełdę która obsłuży te nowe tokeny?
  • Odpowiedz
@AssLover: też macie tak że mimo wpisanego adresu w polu attachment potem gdy sprawdzam w polu copy full tx data to po wklejeniu w notatnik jest jakiś inny adres z pola attachment który nie jest adresem w ogóle z puli ethereum. dziwne.
  • Odpowiedz
@AssLover: hehe okazuje się że ja miałem monky ale na innym assecie.
A tymczasem widzę: MNY (Asset ID: 2aN5sxTbjtoZziX9iCAyanrtDhCfNcPyRqdpnEHNppdN) is now open for purchase @ 3PCw5DGbFjvubVWdWTd1YrsYFoZGLra4jPQ
  • Odpowiedz