Wpis z mikrobloga

@o1zo: Możesz porównywać swoje wyniki z innymi klubowiczami. Brać udział w różnych wyzwaniach (możemy stworzyć jakieś specjalnie dla mirków, np. najwięcej KM w miesiącu, najszybsze 5KM i co dusza zapragnie). Ogólnie taki social network dla biegaczy.

Do tego:
1. Last Week's Leaders
- Distance
- Total Running Time
- Climbing
2. This Week's Leaderboard

Pewnie jest jeszcze więcej opcji, ale korzystam dop od 2-3 tyg, także nie wiem jak dobrze zareklamować.
@xxx2013: Korzystam ze Stravy i endo, endo to straszne gówno, wszędzie wyskakuje tylko, żeby kupić premium. Strava robi to chociaż subtelnie, wg mnie jest lepszym dziennikiem treningowym niż Garmin Connect.
@szczypek45: ja mam garmina ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie korzystałem z endo przez parę lat, le jednak Strava ma lepsze opcje dla biegaczy. Ogólnie z tego co widzę, więcej osób biegających na serio korzysta ze Stravy. W szczególności opcje flyby i segment sprawdzają się fajnie jak bierzesz udział w maratonach i innych biegach z dużą ilościa ludzi,
@xxx2013: Czyli jesteś tym trzecim xD warszawski biegacz w końcu założył stravę, ja śledzę kilku biegaczy ze Stanów i niektórych swoich kolegów. Jeszcze powiedz jakiego masz garmina, ja mam Fenixa 3 i jestem zdziwiony, że ktoś poleca ten zegarek, wg mnie tragedia jak za prawie 2k
@szczypek45: to może jakiś trefny model? Ogólnie gps w lesie, wyższym zabudowaniu czy przy pochmurnej pogodzie podobno działa słabo. Wiec to może nie jest do końca wina fenixa? Tylko gdybam...
@rolin: Korzystasz z GLONASS czy GPS? Widziałem w garminie opcję GLONASS + GPS ale nie wiem czy dzięki temu zapis będzie bardziej dokładny i czy w ogóle warto?
@xxx2013: Ja przerzuciłem wszystko ze Stravy na Endo i poszło bez problemu. Bateria OK, ładuję nie częściej niż raz w tygodniu, zegarek ciągle na ręce jako smartwatch, biegam ok. 10h tygodniowo.