Wpis z mikrobloga

Do browaru przychodzi nowy pracownik, daje pomysły na nowe piwa, "góra" na start prosi żeby przygotował technologię na najbardziej pokręcony pomysł z listy.
W roli browaru Fortuna.
W roli nowego pracownika ja( ͡° ͜ʖ ͡°)
Premiera i #pokazmorde na #ptp #poznanskietargipiwne
#picrel #browarhipster #craftbeer #piwo #chwalesie #todziwnealedobre ;)
marcobolo - Do browaru przychodzi nowy pracownik, daje pomysły na nowe piwa, "góra" n...

źródło: comment_DO8yHximDpBmhEGwhTsDUAFmNZQQRDRc.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@gieneq z rok temu wędzone z grzybami zrobił Probus bodajże. Ale o tym dowiedziałem się po przejściu pomysłu. Inspiracje przyszły z Włoch, gdzie takich piw jest kilka. Ale piłem tylko, zresztą w Polsce, włoską grappę z prawdziwkami ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@RomeYY Etykieta jest, jutro rano wrzucę zdjęcie fragment ilustracji masz u góry, parametry 14/5,6/35. Chmiel akurat tu miał znaczenie drugorzędne, hameryka by zasłoniła grzyby lub się z nimi kłóciła.
  • Odpowiedz
@marcobolo: powiem Ci, że ja Was Fortunę szanuję ostatnimi czasy naprawdę mocno. Co prawda BW skończył w kiblu, ale mi chyba ten styl po prostu nie podchodzi.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kolsky BW w kiblu? Osobiście bym delikatnie goryczki dołożył a poza tym wyszedł w pytę. Zresztą jedno z lepiej ocenianych od nas ever (no i sprzedażowo też sukces, zniknęło z browaru ledwo rozlaliśmy). Mogłeś powiedzieć to bym wypił XD
  • Odpowiedz