Wpis z mikrobloga

@tadyo Co do Timexów to słyszałem jedynie, że lubią być awaryjne (te współczesne). Mój znajomy ma i póki co mu śmiga, więc ciężko mi stwierdzić czy to uzasadnione. W tej cenie warto sprawdzić co ma w ofercie Lorus, Parnis.
  • Odpowiedz
@McDermott I to jest dobre podejście. Chodzi o to, że na zegarkowych grupach dostają wręcz #!$%@? jak ktoś się chwali modowym zegarkiem, a najważniejsze jest by podobał się właścicielowi.
  • Odpowiedz
@CainReen: tu nie chodzi o cenę , niesamowicie mi się podoba design i tylko dlatego go kupiłem
Z designu bardzo podobają mi się G.Gerlach , który mimo zawyżonej ceny względem mechanizmu i tak jest jednym z moich przyszłych zakupów
  • Odpowiedz
@tadyo Rozumiem, z tym designem (chronograph) znajdzie się też zegarki w/w marek. Gerlachy również ostatnio oglądałem i z tego, co widzę to całkiem solidne zegarki na dobrych mechanizmach, ale już droższe niż Timex.
  • Odpowiedz
@CainReen: z zegarkami mam tak ze podobają mi się takie powiedzmy do 1k potem długo długo nic i potem już wchodzą omegi itp.
miałem przez chwile sentyment do atlantica gdzie jednego worldmastera dostałem w spadku po dziadku i chula już z 40 lat , kupiłem współczesnego divera i padł po kąpieli w basenie także się wyleczyłem ;)
  • Odpowiedz
@tadyo O to musiał daleko odbiegać od standardów jakie diver musi spełniać. Szkoda, że się tak sparzyłeś ( ͡° ʖ̯ ͡°) Idzie kupić tanio naprawdę dobre divery które spełniają normy ISO. Sprawdź sobie zegarki Deep Blue na przykład.
  • Odpowiedz