Wpis z mikrobloga

#mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #alternatywneteorie

Kolejna część alternatywnych teorii pochodzących z różnych channelingów. Poprzednia.

:::::::::: 203. Wirus HIV został stworzony w laboratorium celowo.

:::::::::: 204. Smierć bliskich.
Smierc kogoś bliskiego nie oznacza utraty połączenia. Następuje tylko iluzja utraty połączenia dlatego że tak zostaliśmy wychowani.
Z wyższej perspektywy śmierć kogoś bliskiego to jak przemieszczenie się do innego pokoju w tym samym domu. Kontakt wciąż jest, jednak nieświadomy.
Zmarłego możemy spotykać podczas snu. Zmarli czasem mogą dawać nam "znaki" jak przesuwanie przedmiotów.

:::::::::: 205. Współczucie to nie cnota, jak się u nas przyjęło.
Współczucie to osądzanie i tak naprawdę stawianie tej drugiej osoby niżej od siebie.
Współczucie napełnia nas energią jaką osądzamy cierpiącego i sami w pewien sposób możemy doświadczyć tej energii.
Cnotą zaś można nazwać empatię.

:::::::::: 206. Seks astralny.
Małe info dla tych co praktykują OOBE. Jeśli uprawiamy z kimś seks we śnie to ta druga osoba podświadomie będzie tego świadoma, choć niekoniecznie sama też musi o tym śnić.

:::::::::: 207. Cywilizacja Corteum współpracująca z ludźmi.
Istoty te mierzą około 3 metrów. Mają jasną, wręcz przezroczystą skórę i wydłużoną głowę. W załączniku losowe zdjęcie które znalazłem w google (niekoniecznie tak muszą wyglądać).
Mają bardzo rozwinięty system nerwowy, który pozwala im przetwarzać wszystko wokół ich otoczenia. W tym także cudze myśli.

Współpracują z pewną tajną organizacją ludzką. Zarządcą tej organizacji jest wspominany tutaj najinteligentniejszy człowiek na Ziemi.

Corteum nie mają złych zamiarów wobec ludzkości. Po prostu zmagają się z pewnym problemem, a ludzie mogą im w pewien sposób pomóc.
damianooo5 - #mistycyzm #paranormalne #channeling #teoriespiskowe

Autorski tag #al...

źródło: comment_M4moWzBwxI00fzr826G8ctpOIx8WobMo.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Hej @damianooo5: a wierzysz w numerologię?
Liczba 3 jest bardzo silna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mnie (jak i pewnie wielu innych ludzi na świecie) prześladuje numer 23.
Chciałabym żebyś poświęcił jakiś podpunkt w swoim tagu na numerologię i "prześladujące" wręcz sekwencje liczb, albo uczucie powtarzającej się ciągle jednej cyfry. Już nie wspominając o spoglądaniu na zegarek przypadkowo o 11:11 12:12 13:13 itd. Ewentualnie 13:31, 14:41 itd.

Teraz
Lenalee - Hej @damianooo5: a wierzysz w numerologię? 
Liczba 3 jest bardzo silna ( ͡...

źródło: comment_EcL1MIMySIoATV49QWrt7BV8rCeRxHB4.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lenalee: nie wierzę w numerologię, a raczej nigdy nie zainteresowałem się tą kwestią, ale twój komentarz odczytałem o godzinie 23:13 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może coś w tym być, jakaś synchroniczność.

Poszukam czegoś na ten temat.
  • Odpowiedz
@Lenalee: niestety nie znalazłem niczego spektakularnego.
Ogólnie mówiąc synchroniczności, czy to liczbowe czy sytuacyjne, następują kiedy występuje podwyższony "poziom wibracyjny".

W okultyzmie używa się numerologii jako narzędzia. Podobno przy śmierci księżnej Diany było dużo zbiegów okoliczności wokół liczby 13.
  • Odpowiedz
@damianooo5: ad 207. Są gdzieś jakieś wiarygodne (o ile to możliwe) informacje jak się potoczyły losy wingmakers? To co jest w internetach to jest przecież z lat 90. W którym roku te sondy miały przylecieć? Już chyba jest po ptokach, co?
  • Odpowiedz