Wpis z mikrobloga

Odnośnie tego wpisu. Żarówka zniknęła wiec postanowiłem sprawdzić kamerę. Mój brat był 5 godzin wcześniej zobaczyć i jeszcze była. Po nim nagrała się jeszcze tylko jedna osoba, a dwie godziny później na miejscu już byłem ja. Niestety nagranie jak jedno z wielu zapisanych trwało tylko kilka sekund mimo iż ustawiłem pułapkę żeby nagrywało minutowe filmy( może wśród was znajdzie się ekspert który będzie wiedział dlaczego) i nie nagrał się moment wykrecania żarówki a jedynie dwa filmy jak owa osoba chodzi po wiatce i drugi jak się gapi na żarówkę wiec trochę porażka xD, tyle tylko ze dowiedziałem się kto to xD. Na zdjęciu daje screena z filmu z i wołam wszystkich plusujących mój poprzedni wpis. Aha i szykuje kolejna akcje z łapaniem złodzieja dwa razy lepsza, wiec do zobaczenia w następnym odcinku xD.
epalk - Odnośnie tego wpisu. Żarówka zniknęła wiec postanowiłem sprawdzić kamerę. Mój...

źródło: comment_yHK1b58OHRufqLJ6JLwzzKMoysyDqscA.jpg

Pobierz
  • 159
  • Odpowiedz
  • 6
@epalk Weź zrób taki duży baner z napisem Dzień dobry Panie Władku (czy jak on tam ma na imię), nowa żarówka już na Pana czeka.
  • Odpowiedz
@TauCeti
@kurakao
@mardory
@FrasierCrane Nie pomyślicie, że ktoś celowo może wykręcać żarówki, bo ,,gówniarze hałasują,,? Sądząc po siatce może to być teren nadleśnictwa (może to myśliwy?) Na dobrą sprawę nie wiemy nawet skąd jest tam prąd. Mi się wydaje, że to bait syna leśniczego ( ͡° ͜ʖ ͡°) (takich kamer używają do rejestrowania tego czy ktoś kradnie drewno z lasu (takie które czasami leży
  • Odpowiedz