Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Chciałbym wyjechać do #uk i zacząć nowe życie. Mam 21 lat, po liceum i samotny. Jeżeli jestem taki średniak z wyglądu i w Polsce nie zwracam uwagi kobiet to czy może tam za granicą z taką typową słowiańską mordą miałbym jakieś szanse? Nie mówie że licze na Brytyjki, bo wiadomo że raczej będe reprezentował niski status społeczny. Ale zastanawiam się czy wśród takich imigrantek w podobnej sytuacji do mojej znalazłbym tą szarą myszke dla siebie? Czy Polki za granicą pokornieją chociaż trochę kiedy nie są u siebie w kraju zwane tymi "najpiękniejszymi"? Jak to wygląda na #emigracja z szukaniem dziewczyny? Łatwiej czy trudniej niż w Polsce?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 19
  • Odpowiedz
Jak w Polsce ci nie szło to w UK będzie jeszcze gorzej. Raz, że wybór jest mocno okrojony i mało jest kobiet wartych uwagi za to dużo ćpunek, patologii po gimnazjum niepotrafiącej się wysłowić, samotnych matek, fanek anglików i czarnych/beżowych. Druga sprawa to do UK wyemigrowało zdecydowanie więcej mężczyzn niż kobiet, a przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. Większość znajomych jednak ściągnęła tutaj do siebie dziewczyny z Polskie aniżeli wiązali się tutaj na
  • Odpowiedz
bzdura, ma sie szansę u Brytyjek jak sie nie jest sebixem i zna się angielski


@mike89: Nie ma. Brytyjki patrzą na Polaków z góry, bez wyjątku. Może być Polak z wyższych sfer, Brytyjka Karyna, a i tak będzie się wywyższać względem Polaka. Taka mentalność, nic nie zrobisz.
  • Odpowiedz