Wpis z mikrobloga

taki sam shit jak każda jedna krypto ,


@BitcoinowyKsiaze: ogólnie to gorszy bo nie potrafi nawet mieć stałej prędkości, tylko raz 10 za wolno bloki i czekasz parę godzin, a raz 60 razy za szybko robi bloki i się robi inflacja.

https://fork.lol/pow/speed

https://fork.lol/reward/inflation

dlatego jego kopanie jest o 4% bardziej opacalne niż BTC.


no właśnie, on co parę dni jest nagle bardziej opłacalny - wówczas jest zupełnym shitem.
  • Odpowiedz
@decentralizacja: No to się jeszcze okaże ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BitcoinowyKsiaze: To już się okazało za każdym razem gdy altcoiny tego próbowały. Bcash nic nowego tu nie wymyslił tylko kopiują algorytmy od poważniejszych altcoinów.

Problem jest co do zasady nie rozwiązywalny, gdy masz opłacalność większą o parę procent to nagle pół górników będzie kopać, a jak o parę procent mniejszą to nikt nie powinien. Na idealnym
  • Odpowiedz
@decentralizacja: ten x2 to gówno z jednym devem to o czym rozmowa. Przy hardfoku może być ciekawie gdy nagle górnicy się przerzuca na bch a w bitcoin core bedzie zapchany pustymi transakcjami i cena jebnie o podłoge bo każdy bedzie chciał wejsc tam gdzie jest zysk ( dla inwestorów i górników) czyli bch
  • Odpowiedz
@decentralizacja: ten x2 to gówno z jednym devem to o czym rozmowa.


@BitcoinowyKsiaze: Zgadza się. A bcash jeszcze gorzej. Żadnego deva praktycznie. Aha, wiesz że właśnie robią sobie nowy hardfork w środku swojego hardforka, ta "poprawka już 13-tego" to po prostu fork i to zapowiedziany na 14 dni wcześniej, zero dyskusji ze społecznością, tylko "robimy tak bo tak i wlacie się" - bo tak rozkazali górnicy i ten niby devel
  • Odpowiedz
Szkoda słów, wiesz dlaczego BCH stał się najbardziej popularnym altem, z największa kapitalizacja, wolumenem ?


@BitcoinowyKsiaze: niczym się nie "stał" tylko to jest air drop. Market cap, szczególnie uzyskany w ten sposób - nic nie znaczy.

Ja sobie mogę zaraz stworzyć jakiś Marekcoin i będę miał kapitalizację w setkach milionach USD, zanim ludziom się zechce pozamieniać mój shit na giełdach i go splitować, to ja wydam kilka tysięcy i gówno-cenę utrzymam.
  • Odpowiedz