Wpis z mikrobloga

Zadzwoniłem prywatnie jako klient City Taxi i spytałem w biurze jak się ustosunkowują do wczorajszego pajacowania części kierowców tej korporacji w sporze/prowokacji/przepychance z Taxi Zlotowa. Odpowiedzieli, ze nie maja Facebooka ciężko im się ustosunkować do sytuacji ale na pewno odcinają się od zachowania tych kierowców, ponieważ są oni osobnym podmiotami gospodarczymi jeżdżącymi tylko pod szyldem korporacji i nie chcą, żeby zachowanie części ich kierowców wpłynęło na postrzeganie firmy i innych taksówkarzy jeżdżących pod szyldem korporacyjnym.

Zapewniono mnie, ze jeśli jakieś media zainteresują się sprawa to oni kategorycznie się od zachowania tych kierowców odetną.

Jeszcze nie wiem sam co o tym myśleć w perspektywie postrzegania korporacji

#szczecin #citytaxi #taxi #taxizlotowa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Seele: nie skrytykowali ich otwarcie co mnie tez zawiodło. Mysle nad zmiana korporacji a z taksówek korzystam bardzo często(w samym City Ok 1200 zamówień)
  • Odpowiedz
@crouch3r: odcinamy się, ale dopóki media się nie zainteresują, to o tym głośno nie mówimy? Przecież to ewidentne przyzwolenie dla januszy na takie akcje. Korpo dopiero się odetnie, jak będzie medialna afera. Śmiechu warte.
  • Odpowiedz
@crouch3r: Cwaniaki zamówili wczoraj kurs na 450m, a jak chciałem naj( ͡° ͜ʖ ͡°)any do domu zimą podjechać 1,5 km to 3 Januszy z City powiedziało, że tyle to sobie mogę z buta iść. Nie szanuję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@sweeting: uważam, ze samo to, ze jako klient (a wyświetla im nr i dane klienta itd) zawróciłem im głowę zapytaniem może dać im do myślenia. Jestem akurat na wyjeździe za granica w pracy wiec ciężko mi poinformowa radio Szczecin na przykład i zrobić z tego większa afere ale mam nadzieje, ze to się rozdmucha...
  • Odpowiedz
@fappfapp: No ja akurat mam swoją własna zasadę, ze mniej niż 10zl za taksówkę nie płace, wiec nigdy taka sytuacja mnie nie spotkała (za „dychę” zawsze każdy Janusz pojedzie. No a za trzaśnięcie drzwiami za 3zl to się troszkę nie dziwie (na zachodzie marudzą taksówkarze na kursy poniżej 2-5km zarżnie od lokalizacji bo bardzo długo czekają na kurs w kolejce). W Szczecinie nie mamy złe z taksówkarzami, ale takie pajacowanie
  • Odpowiedz
Kierowcy z City generalnie mają jakąś nerwicę. Moja partnerka jechała monte Cassino w stronę felczaka, a taksówkarz biała mazda włączył wsteczny i wyjeżdżał tyłem z parkingu, mało brakowało i by uderzył w nasze auto. Na sygnał dźwiękowy zareagował agresją słowną i zastraszaniem. Zablokował monte cassino na dwa cykle świateł. Wystarczyło aby poczekał na czerwone światło i ktoś by go wpuścił, ale nie on musi teraz jak pojazdy mają zielone. Pan i wladca
  • Odpowiedz