Wpis z mikrobloga

Hej #rozowepaski i niebieskie w sumie też, gdzie najlepiej kupić perły? Najlepiej czyli dobra jakość, niska cena ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zastanawiam się nad kupnem naszyjnika dla różowej, zupełnie się na tym nie znam, kojarzę tylko kruka. Dodaję też tag #poznan może ktoś poleci lokalnego jubilera. Ewentualnie jakiś rabat do kruka też może się przydać XD
#bizuteria #jubiler #perly #kruk
dondon - Hej #rozowepaski i niebieskie w sumie też, gdzie najlepiej kupić perły? Najl...

źródło: comment_XlzwgLh8LVWITezjxPCLzpEkduUDkYWd.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
@dondon Kiedyś jak chciałam żeby niebieski mi kupił naszyjnik z pereł to wysłał mi coś takiego i spytał czy może być ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak serio zależy od możliwości finansowych, ja bardzo lubię Kruk, nawet nie ze względu na jakość a na to, że ta biżuteria jest bardzo estetyczna. Tak naprawdę tańszą, dobrej jakości biżuterię znajdziesz głównie u lokalnych jubilerów. Mogę spytać niebieskiego gdzie kupuje bo
  • Odpowiedz
@dondon Po pierwsze pewnie dlatego że to są perły hodowlane, prawdopodobnie niskiej jakości, pokryte małą ilością masy perłowej, lekkie i o niskim połysku... Takie są najtańsze.
  • Odpowiedz
@CigarettesAfterSex: No też tak myślę, ale tylko do pewnego momentu. Jadę dzisiaj obejrzeć i porównać na miejscu z czymś droższym. Jak nie będą wyglądały biednie to muszę jakimś sposobem wydobyć informacje czy woli krótszy naszyjnik czy taki długi na 2 albo 3 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jak krótszy to mogę kupić coś wyższej jakości, albo dokupić jeszcze inny prezent.
  • Odpowiedz