Wpis z mikrobloga

Każdy coś rozdaje to, co ja nie mogę ?! Mogę.

Rozdajo podkładkę Razer Goliathus Control Medium.

Używałem jej jakieś 3 miesiące bo potem przeniosłem gryzonia na SS QcK+ i od tamtego czasu leży w szufladzie. Sprzedawać na OLX za 30zł mi się tego nie chce, a tak ktoś będzie miał jeszcze pachnącą nowością podkładkę. Z pulsujących ten wpis wybiorę jedną osobę za pomocą Mirkorandom w niedzielę 5.11.2017 po godzinie. 21.00. Koszt wysyłki biorę na siebie.

#rozdajo #pcmasterrace
Pobierz
źródło: comment_XSmm5iGeCtEozr7B1iTMzTeMd6ZwjaxA.jpg
  • 25
@patryczaki: moja się domyć nie chce. Głównie z mąki. Miałem wcześniej Gembirda, co dostałem za free jak kupowałem SS Rivala i był idealny. Idealnie się myło, idealnie się ślizgał, lepiej niż na SS QCK+, tylko rogi zaczęły paskudnie odchodzić stąd wymiana.
A ta jest po prostu brudna i mnie to wkurza. Nawet do pralki ją dałem na 40C. mało pomogła i tylko ładniej pachniała :/
Ta strasznie wchłania syfy.
@Atexor: Ja to w sumie podkładek nigdy nie myłem ale np. na SS przez to że jest czarna bardzo widać wszystkie włoski, okruszki itd. co mnie baaaaardzo #!$%@? więc odkurzacz w dłoń i co pare dni ją przejadę sczotkowaną końcówką
@patryczaki: do teraz mam 2 Oscary na innych pc. Najlepsze biedamyszki. Wcześniej miałem a4tech EVO glaser 70d. Ile ona wytrzymała. Trwałe jak satry dobry ruski sprzęt.

Podkładkę też odkurzaczem przejadę, ale i szmatką z płynem do naczyń. Wyjątkowo "nieczyśćliwa".
@blantek: mam tą podkladke X7 i powiem tyle ze to zwyczajna podkladka xD identycznej jakosci dostałem gratis w zeszłym roku do jakichs materiałów promocyjnych Kompanii Piwowarskiej xD tylko ze zalałem ją herbatą i sie odkształciła