Wpis z mikrobloga

Inea/Echostar, gdzie mnie #!$%@? oferta będzie? Internet+kablówka, chcę normalną ofertę, bez wiązania się na 20 lat, dodatkowych opłat za router, kabel, śrubki, żebym nie miał za darmo XXX czasu, potem tyle, potem tyle, a jak spadnie śnieg tyle. Normalna, przejrzysta oferta, z kimś można się normalnie dogadać, czy każdy ma tak #!$%@? oferty, by nikt do końca nie wiedział o co chodzi? Wybaczcie za słowa, ale niedawno podpisywałem dwie nowe umowy na telefon i teraz muszę na internet/kablówka i już mi ciśnienie skacze jak czytam te ich wszystkie oferty.

Wysłucham też alternatyw, Rataje, Polanka.
#poznan #inea #echostar
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a co masz do wyboru w Twojej lokalizacji?
Sam mam światłowód od Inei niedawno położony (3 lata) i żywię bardzo ciepłe uczucia do tej firmy.
  • Odpowiedz
jak pada słowo echostar to od razu włącza mi się #!$%@?. przygotuj się na ofertę typu: 50mbps za 20zł ale w weekend zobaczysz 2mbps. robią KPINY z klientów od kiedy powstała ta śmieszna firma
  • Odpowiedz
@niepojete @grastanislaw: Ja mam echostar i nie narzekam, regularnie robię speedtesty i prędkość jest cały czas w normie, czasami zdarzają im się awarie ale dość szybko na nie reagują (najdłuższą przerwę na łączu miałem chyba 4h), i żeby było jasne nie reklamuję, wyrażam tylko swoje zdanie o nich.
  • Odpowiedz
@grastanislaw: zorientowałeś się już? inea najtańszy pakiet neta plus tv wychodzi ponad stówę, w echostar jeśli dobrze widzę coś ponad 60zł w wersji dla studętów ( ͡° ͜ʖ ͡°) oczywiście w zależności jaki szybki net człowiek chce
  • Odpowiedz