Wpis z mikrobloga

@XD_przez_lzy obejrzałem. Niestety tyle się już Petersona nasłuchałem, że 90% tego co powiedział już słyszałem. Liczyłem bardziej na rozmowę, a Ethan czytał przez większość czasu pytania z kartki, nie odnosił się w żaden sposób do odpowiedzi i wydawał mi się niezbyt zainteresowany często. Ale może się czepiam, bo wczoraj zacząłem słuchać podcastu Petersona z Jocko Wilnikiem i jest po prostu niesamowity...
@borsuczki_robio_sztuczki: Jeśli idzie o samą formę rozmowy, to mam niewiele do zarzucenia, owszem Ethan czytał wcześniej przygotowane pytania, równie często jednak kontynuował wątki, lub pytał o kwestie podniesione przez Petersona; było to widocznie szczególnie podczas rozmowy o związkach i ulepszaniu samego siebie. Nawet Hila o dziwo dodawała bardzo sensowne rzeczy od siebie, a nie zdarza się to zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z Petersonem mam jednak pewien
@XD_przez_lzy ale z tym reklamowaniem swoich produktów na fali popularności, żeby zarobić kasę, bo tak do odebrałem, to chyba przesadzasz. Myślę, że po prostu chce pomóc ludziom, a że pracują przy tym inne osoby i trzeba opłacić serwery itp, to kasują za to...doslownie drobne, bo to jest 8 i 16 dolarów (za dwie sztuki z tego co pamietam jak dobrze poszukasz). Zobacz sobie ile kosztują programy internetowe ludzi, którzy faktycznie próbują na