Wpis z mikrobloga

Na cmentarzach w okolicy nie mam nikogo. Ale i tak idę. Idę i szukam zapomnianego grobu, na którym nie ma kwiatów, żaden znicz się nie pali. Z reguły tych z dawniejszymi datami, których pewnie nikt nie odwiedzi. I stawiam tam światło od siebie. Niech też się ta osoba cieszy z ciepła kolorowej lampki, których dookoła tyle jest.
D.....a - Na cmentarzach w okolicy nie mam nikogo. Ale i tak idę. Idę i szukam zapomn...

źródło: comment_1HQ44dBuWNKMEQa5tKaJSsj82WaXaWLA.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@NigdyNieMialemLepszegoKonta: Kek xD

wyjmij kij z dupy, albo "weź #!$%@?". Póki co swoim komentarzem pokazujesz kto tu ma naprawdę przeżarty mózg, a raczej jego brak. Sam autor podszedł do mojego komentarza na pełnym luzie, bez spiny. Zresztą.. o czym ja tu i do kogo..

  • Odpowiedz
@Dzyszla spoko. A różową palimy na takich opuszczonych dziecięcych. Z tym zecw tym roku nie tylko my mieliśmy taki pomysł. Ciężko było jakiś zapomniany znaleźć. W przyszłym zapalimy na "dorosłym"
  • Odpowiedz
@Dzyszla: też tak robię. Na cmentarzu w sąsiedniej miejscowości jest jeden jedyny grób, który zawsze stoi pusty, data śmierci pani Marii to 1937. Od kilku lat zapalam światełko co roku, z czystej chęci. Rozumiem i szanuję, oby więcej takich osób :)
  • Odpowiedz
  • 3
@Dzyszla Piękny gest. Mama mi zawsze mówiła, że tak należy robić. Nawet postawić takiego małego znicza za 2 złote a masz dobry uczynek na dzień zaliczony ( ͡º ͜ʖ͡º)
Sama tak robię i to nie tylko w święta bo mniej więcej już wiem kogo nie odwiedzają
  • Odpowiedz
@Topkeks: robi dobrze to się chwali uważam ,ze jak się robi dobrze to trzeba się chwalić i pokazywać innym ze warto tez tak robić ze to normalny taki "nietypowy" gest.
  • Odpowiedz
  • 0
@Grzesiek_astronaut ja postanowiłem się podzielić akurat teraz :) fajnie, że nie ja jeden tak robię. Masz ode mnie

Tam jest r.i.p napisane ?

@luximo tak. Na wielu nagrobkach to jest na tym cmentarzu. Też mi to trochę dziwnie wygląda.

@Klopsztanga nie mam sądzić ;)

@Richard_Bachman super! Oby więcej takich.

@schrodingerscat tak

@pan_fenestron było też kilka dziecięcych opuszczonych. Ale miałem nadzieję, że może jeszcze ktoś je odwiedzi.

@feelbeats dokładnie!

@OzaweNakashi j/w. Nie mam
  • Odpowiedz