Wpis z mikrobloga

@MaddoxX1911: no wiadmo, że można zawsze wymieniać na nowy, ale ja bym wolał kupić na kilka ładnych lat tego procka. Nie planuje raczej wymieniać w najbliższych latach, wolałbym coś co mi przetrwa te 4 lata conajmniej i dlatego właśnie się martwię o gluty Intelowe ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@noname0: Tak się składa, że mam Ryzen'a 1700X i GTX 1080 Gaming X od MSI i daje radę bo wszystko na ultra bez zająknięcia, ale weź pomyśl nad lepszym chłodzeniem bo u mnie obawiam się, że występuje throttling i czasami Battlefield 1 ścina, nie wiem czy to wina mojego #!$%@? chłodzenia czy też BF1 jest źle zoptymalizowany czy gdzieś występuje jakiś inny problem...
@noname0: miałem ten dylemat, ale ryżen 1800x W PRAKTYCE (nie testach) to nawet podejścia do starego 4790k nie miał przy gierkowaniu z wirtualkami w tle. 8700k już mam, a po konferencji jak wrócę to będę skalpować i dawać liquid metal. Nie wygląda to na rocket science jak się ma sprzęt do tego (kupiłem de8auera). Żeby jeszcze bardziej polepszyć wyniki za kilka dyszek dokupuję miedzianą czapę.
Całkowity koszt operacji:
- de8auer 160zł