Wpis z mikrobloga

Dzieki rodzicom w końcu czuć że dzisiaj 1 listopada ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hurrr weź te kwiaty a nie stoisz
Chce ci przypomnieć mężu że to głownie dla twojej rodziny te kwiaty
Nie starcza nam wkładów kurrr
Tego kwiata na środek dej
Starego czasu byłaby 7 teraz
Kobieto jak nie pomagasz to w domu mogłaś zostać a nie jak księżniczka

XD

#heheszki #dziendobry #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shyvana: A dziadkowie rodziców? U mnie jeszcze jest pełno rodzeństwa moich dziadków których na oczy większości nie widziałem bo umarli zanim się urodziłem.
  • Odpowiedz
@Trelik: Wszyscy oprócz jednej prababci zmarli zanim się urodziłam. A tej prababci nie pamiętam tak czy siak, widziałam ją może z 4 razy na oczy jak byłam dzieckiem + grób od mojego miejsca zamieszkania oddalony o 300km więc nie jeżdzę. Wiem, że babcia jeździ tylko bo to była jej mama.
  • Odpowiedz
@laczka: Problemy I świata... 90% populacji ci współczuję.
Szczególnie jak po tych mękach wcagniesz schabowego i zanurzysz się ciepłej kąpieli i odpalisz sens życia swego, neta, sponsorowane przez tych ciemiężycieli od wkładów...
  • Odpowiedz
@laczka: atmo weszlo jak miło, jem śniadanie na patio hotstelu w Pragwaju obserwując kolibry i papugi i przeglądam to gimbomirko myśląc co w dorosłości zrobią takie dzieciątka jak ty i tobie przyklaskujący, dla których dom, ważne święta, emocje i rodzinne napięcia są najwyżej napędem do nosaczowpisow.. ciesz się jeszcze kotletem i cieplą woda, bo to na szczęście przywilej dzieciństwa.
  • Odpowiedz
Ale wy wszyscy macie #!$%@?, dysfunkcyjne rodziny XD ja pojechałem ze swoją na groby. Pogawędki, zaduma czasami śmiechy. Każdy miał swoją siateczkę i mógł postawić znicz gdzie chciał. Po drodze Pańska Skórka w ramach uzupełnienia glukozy a potem powrót wspólnie do domu gdzie właśnie gotują się ziemniaczki na niedzielny obiad w środku tygodnia. Czytając co roku te gównowpisy żalące się na złych rodziców mam wrażenie, że średnia wieku tutaj to 16 lat
furia_narasta - Ale wy wszyscy macie #!$%@?, dysfunkcyjne rodziny XD ja pojechałem ze...

źródło: comment_GGEdaZ7R5jejSWS7BXpi6IcuzUS9u1iM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz