Wpis z mikrobloga

@Cos_sie_popsulo2 to po co w ogóle jechała na ten się jak ten Bóg działa? Jak na razie to zadziałał tylko tak że dał matce małych dzieci zawał serca w wieku 31 lat. Czy jak się dzieje nieszczęście to wtedy już nie Bóg?
  • Odpowiedz
@reddml nic nie musi. To tylko jej dobra wola. Nie gadaj bzdur. Dziecko to wybór jej siostry nie jej. Pomaga z miłości. Podkreślam - dziewczyna nic nie musi.

Trzymaj się @imamonster wiem jak #!$%@? jest opieka nad małym dzieckiem
  • Odpowiedz
@Cos_sie_popsulo2 a sorry widzę że autorka posta sama chce żeby się modlić. Nie zauważyłem. Jeśli wam to jakoś pomaga to w sumie nic mi do tego. Tylko jak lekarz jej pomoże to nie przypisujcie tego proszę Bogu.
  • Odpowiedz
@yorrick Bóg nie daje zawalow czy chorób ale pomaga je przezwyciężyć. Czemu obwiniacie o całe zło na świecie Boga. Przecież mamy wolna wolę i Bóg choćby chciał nie może powstrzymać Cię gdy chcesz skoczyć w ogień. Ale zapewniam że daje innych ludzi do pomocy to nasza jest decyzja czy zechcemy po te pomoc sięgnąć
  • Odpowiedz
  • 0
@yorrick no jak dla ciebie rodzina a zwłaszcza rodzeństwo to nic to nic na to nie poradzę. Ja za swoich nie raz odcierpialem i oni za mnie. Tak to działa :)
  • Odpowiedz
@ZyciowaPrawda: gdybyś choć trochę poczytał, zobaczyłbyś, że wiara i nastawienie psychiczne potrafią zdziałać cuda w sytuacji, gdy medycyna bezradnie rozkłada ręce. I nie odpisuj, już i tak wyskoczyłeś bez sensu z wypowiedzią niezwiązaną z tematem. I #!$%@? wszyscy wojujący ateiści w tym wątku: zamknijcie mordy, jeżeli nie macie nic innego do powiedzenia, poza tym, że Boga nie ma itp. Nie wasz zasrany interes, żeby ustawiać ludziom ich światopogląd, zwłaszcza w
  • Odpowiedz
@ZyciowaPrawda: gdybyś choć trochę poczytał, zobaczyłbyś, że wiara i nastawienie psychiczne potrafią zdziałać cuda w sytuacji, gdy medycyna bezradnie rozkłada ręce.


@OSH1980: Tak, powiedz to osobie po wypadku komunikacyjnym, której mózg wylewa się przez otwory w głowie. Pomódl się przy pękniętym tętniaku. Na 100% to pomoże!
  • Odpowiedz
@Szalom2137: no to tym bardziej! I tak, pomoże. Przekonały się o tym tysiące ludzi. Skoro nie jesteś ateistą, to tym bardziej powinieneś być do tego nastawiony pozytywnie.
  • Odpowiedz