Wpis z mikrobloga

Warto oglądać S06 #arrow ? Bo skończyłem na 5 i od połowy sezonu 3 jechało takim gównem, że aż mi żal było na to patrzeć, a trzymały mnie jedynie retrospekcje + gościnne pojawianie się na ekranie Katriny Law.
I drugie pytanko czy nowy tzn. S03 #legendsoftomorrow też jest tak głupi i debilny jak poprzedni i nie warty oglądania? Tzn. wszędzie wciskana na siłę poprawność polityczna + humor niskich lotów + głupota całego teamu?
  • 2
@FoxX21: Zadaj to samo pytanie pod koniec sezonu (albo chociaż w połowie), bo Olicity wróciło pełną parą i wuj wie jak bardzo wkurzające to będzie.

LoT właśnie przez tą głupotę jak dla mnie tak dobry. W tym sezonie nawet robią sobie z tego podś#!$%@? jak to więcej zrąbią niż naprawią. Mi się przyjemnie ogląda tych nieudaczników ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FoxX21: Odnośnie #legendsoftomorrow to poważnie myślę, że chyba zmienili reżysera i scenarzystę bo ostatnie dwa odcinki cały czas się śmiałem.
Podobnie jak Ty uważam, że 1 i 2 sezon to jakaś porażka. Powalali głupotą i nieporadnością.
W trzecim sezonie zrobili coś czego się nie spodziewałem tzn. wyeksponowali to, zrobili z tego główny wątek fabularny i ta ich głupota już nie boli tylko bardziej śmieszy.
Jak nie cierpiałem tego serialu to naprawdę