Wpis z mikrobloga

Mirasy!
Pomóżcie!
Poszukuję firmy, którą może ktoś z Was polecić z własnego doświadczenia do pozycjonowania strony.
Strona ma być pozycjonowana lokalnie na okolice Stargardu (dawniej Szczecińskiego, zachodniopomorskie). Jest to strona kancelarii prawniczej.
Nie chciałbym aby to była najdroższa firma jaka istnieje, ale też wiem że firma "Janusz" raczej dobrze mi tego nie zrobi.
Tak więc: ktoś, coś?
#pozycjonowanie #seo #wykoppomaga
  • 9
@lordgargu: To ja zacznę. Są tu ludzie godni polecenia, ale żeby ich polecać to i muszę wiedzieć (w sumie oni muszą wiedzieć) czy jest na takie działania budżet na poziomie 25.000-30.000 zł rocznie. Jak tak, to mogę polecić siebie albo właśnie konkurencję, która tutaj przebywa. A jak nie ma takiego budżetu to zdecydowanie lepiej zainwestować w szkolenie i ewentualnie samemu to robić lub poszukać na rynku lokalnym freelancera, który zrobi to
@lordgargu: Zrób stronę, niech ktoś Ci ją tylko zoptymalizuje pod seo i słowa kluczowe (i doda do search console z mapą witryny) - poczekaj z 2-3 miesiące bo być może nie potrzebujesz stałego pozycjonowania. Dodaj profil firmowy do map Google, w nazwę firmy wpisz Kancelaria Prawnicza XXX i poczekaj. Jak te zabiegi nie pomogą dopiero kogoś poszukaj, i weź lepiej kumatego freelancera niż firmę która szuka klientów na wykopie :D