Wpis z mikrobloga

@kamil1885: O co chodzi z tymi włosami u kobiet? Każdy facet woli dłuższe, a ja mam wrażenie, że kobieta jak obcina sobie włosy powyżej ramion to:
a) jest feministką, lewacką aktywistką, nie chce się podobać facetom
b) z lenistwa, bo krótkie szybciej można ogarnąć

Ale #!$%@?ąc od poglądów, to zauważyłem, że tak 80-90% kobiet z wiekiem przestaje dbać o włosy i je przycina, tak jakby za młodu dbały, żeby podobać się
  • Odpowiedz
  • 0
@Ronaldinho
Z tego, co zauważyłem to jest moda na krótkie u kobiet. Długie, mają te co trendy maja w dupie albo same lubią długie włosy.
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy Były badania, które wskazywały włosy na głowie kobiety jako jedną z dziesięciu najseksowniejszych atrybutów kobiet. Im krótsze włosy tym bardziej następuje odkobiecenie. Nie bez powodu krótkie włosy w liceum była nazywane na "chłopczyce się obcięła".
  • Odpowiedz
@Ronaldinho: badania na zasadzie "amerykańscy naukowcy odkryli, że nie ma rosyjskich naukowców". Takie badania to #!$%@? oderwane od rzeczywistości. Jeden lubi krótki włosy, inny takie po pas, jeszcze inny małe cycki a kolejny jak mu nogi śmierdzą".
  • Odpowiedz
@plecak_odrzutowy No tak, ale o rozmiarze cycków decyduje natura, a nie kaprys. Przypomniała mi się Marcy D'Arcy, którą odkobiecano skracając jej włosy wraz kolejnymi sezonami, do tego oczywiście obowiązkowe spodnie zamiast sukienki czy spódnicy. Zauważcie też, że jak mamy do czynienia z konkursem najpiękniejszych kobiet, to nie przypominam sobie tam krótkich włosów.
  • Odpowiedz