Wpis z mikrobloga

Ustalmy kilka rzeczy
-liberation w kilka osób nie ma sensu- zanim odbijemy miasto zrespi się więcej wrogów i od nowa robota
-trzeba by przerobić w.w mod, by odpowiadał naszemu skillowi tzn. Zmniejszenie czasu na mobilnych respawnach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-pola minowe to ciota i #!$%@?
-skrypty na lepsze AI botów psują ich zachowanie i robią się nieśmiertelne (po wywaleniu 5 magazynków w głowę bot był nadal tylko nieprzytomny)
-wincyj medyków
-Saper nigdy więcej nie powinien brać sapera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-zeusy potrzebują wincyj pompy ( tak jak ten o zniszczeniu fabryki mangozjebów)
-misje, w których musimy strzelać do cywili to najlepsze misje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Piszę to na tagu a nie na grupie stimowej, bo tutaj można to ogólnie podsumować, a tam są tematyczne tematy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#armaforces
  • 8
  • Odpowiedz
@Madin5: zeus z 27.10 . BWPy, czołgi, zasadzki, ciągły ostrzał prawie nieskończonej piechoty, naloty, #!$%@? prawie całej ekipy za pomocą 50-cio tonowej bomby, helikoptery, zmasowany ostrzał artyleryjski, walące się budynki, zbrodnie na ludności cywilnej, a na koniec najlepsze-atomówka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@Saper9: -5 minit cooldownu na respawn jest akurat idealne na to żeby przemyśleć czemu zrobiło się hur dur atak na worga
-skrypty na ai nic nie psują, to ja zepsułem w modułach misji, po prostu boty też mogły mdleć, a nie wyłączyłem im opcji revive
- pola minowe to nie ciota i #!$%@? bo nie raz testowałem i byłem w stanie nie wdeptywać w miny nawet biegnąc na kucaka
  • Odpowiedz
@agentRJ45:
- 5 minut to za dużo. W minutę-dwie przemyślisz i przez resztę gapisz się w ekran i narzekasz na skrypty
- to co to za pole minowe, skoro saper nie jest potrzebny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Saper9 - W sumie to się zgadzam 2 minuty na przemyślenie wystarczy, ale nie zakładałem że się umrze zaraz po wyjściu z mobilnego respawnu, zakładałem że jednak chociaż się wyjdzie, schowa gdzieś za osłoną i rozejrzy jak wygląda sytuacja żeby nie wybiec pod lufę wroga, to miną chociaż 3 minuty, ale w sumie jak się takie kroki wykona to ciężej paść od razu i później czekać aż się cooldown skończy. Standardowo jest
  • Odpowiedz
@agentRJ45:
-myślę, że ten mod jest przemyślany na większą ilość graczy, niż nasze skromne speshial furzez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-jak mam się skampić gdzieś za murkiem, skoro cały czarnogórsk jest zawalony gazikami, bewupami, czołgami, snajperami i cywilami. Dochodzi do tego ich wsparcie powietrzne, bo nasze sił uja mogą, bo ruskie mają w luj pelotek
-wczoraj były sytuacje, że wrogowie kampili na nas koło spawnu. Walczysz-jeb z
  • Odpowiedz
@agentRJ45: Co do tego pola minowego na starcie to przy okazji koniecznie więcej medyków tam bo pewnie będą zakłady "ja nie przebiegnę?" JEB. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz