Wpis z mikrobloga

Mirki, moze mial ktos podobny problem. Ktos #!$%@? mi sie na konto netflixa, zauwazylem dzis bo zmienil mi sie jezyk na hiszpanski. Zmieniony zostal mail na jakis tymczasowo generowany, numer telefonu, czy haslo to nie wiem bo mnie nie wylogowalo ale pewnie tez. Na infolinii zmienili maila na mojego i juz jest ok, tylko pytanie jak? Haslo nie bylo proste wiec wykluczam ze ktos zgadl. #netflix
  • 10
@Pendzel

Ludzie się włamują na dyski rządowe, a Ty myślisz że w haśle miałes jedną dużą literę, jedną cyfrę i jeden znak specjalny co czyni Cie bezpiecznym? Masz internet to musisz się liczyć z tym, ze wszystko można zrobić, a tak serio to #!$%@? sprawa, sam bym się wkurzył i rozkminiał.
@CzuowiekPajonk: @Gasquet: Ale ja szary czlowiek jestem i nawet tego maila w necie za duzo nie uzywam wiec to jest najdziwniejsze i najbardziej wkurzajace bo nigdy nie milem takiej sytuacji. ;) Gosc zmienil numer telefonu na jakis wenezuelski ale nie odbiera bo dzwonilem przed chwila. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Pendzel
@Gasquet Racja też tak miałem, niby support mi pomógł ale konto ostatecznie zablokowałem oraz kartę kredytową przypisana do konta. Skanowalem wszystko i ok. Z żadnymi innymi danymi, kontami nie miałem problemu. Tylko Netflix.
@Poirytowany: Dziwna sprawa, bo tego maila nie uzywam az tak czesto a tego hasla tym bardziej... Wyglada na to jakby ktos mial dostep do bazy kont netflixa. ;) Chyba tez zablokuje karte i konto. Mam od paru dni darmowy miesiac a i tak docelowo chce sie podlaczyc pod jakas rodzine.