Wpis z mikrobloga

Możliwe Spoilery.
Staty berserk paladyn
42lvl
Czas przejścia 36 godzin(wszystkie questy poboczne, które dało się zrobić eksploracja na poziomie 70%)

Siła 85
Budowa 73
Zręczność 60
Inteligencja 32
Spryt 50

Gra bardzo niedopracowana .Olbrzymi brak skryptów na ,rożne sytuacje w grze.
Pomimo wad i tak przyjemni się grało i polecam każdemu fanowi gothica.
Większość wad było już wypisane(sterowanie, za długie dialogi,bugi,nieskończony hajs vendorów i asortyment), ja jeszcze dodam od siebie parę.
Przez cała grę tylko 3 zestawy pancerza.Powinna być możliwość znalezienia jakiejś legendarnej zbroi .
Za mało questów dla berserków.System awansów śmieszny zrób 3 questy a potem dobij x poziom u innych i dostaniesz awans.
Początek mega trudny bez znajomości ,który quest jesteśmy w stanie zrobić(To akurat plus). Sam koniec ostatni boss zabity na 5 strzałów bez utraty życia.Słaby balans ale grałem na średnim poziomie trudności.
Scena sexu z towarzyszką .....BUZIAK? a potem cięcie jak w Polsacie...
Zostało mi tylko uzbieranie zdjęć, żeby stworzyć mapę ale jakoś nie specjalnie mam na to ochotę.
Nie wiem czy będę przechodził grę drugi raz bo mam wrażenie ,że będzie w 95% wyglądała tak samo nie zależnie od frakcji.
Końcowe podsumowanie słabe za długie i brakowało jakiejś animacji.
Pozytywnych aspektów było masę ale skupiłem się na negatywach.

#elex
  • 10
@Niss: Z tą dupeczką od elexu Kaja? Jak zrobisz wszystkie questy wyznasz jej miłość to będą sexy w wieży....To znaczy w ciuchach da ci buziak i scena przejdzie na krajobraz..Ciekawe czy z każdym z towarzyszy można mieć romans( ͡° ͜ʖ ͡°).

A mapa to w mateczniku masz tablice i wklejasz tam kolejne fragmenty map.Co za to jest to nie wiem.
@emesc: Na tle wiedźmina to wygląda słabo ba nawet gothic 2 miał to lepiej zrobione.Skoro decydowali się na takie sceny to powinni się bardziej postarać a nie robić chłam.Nie dopracowanych jest wiele aspektów a nikt nie wspomniał o opcjach romansu więc o nich napisałem.W szczególności jak widzisz wyżej nie każdy o tym wie.Więc nie wiem z czym masz problem bo napisałem o wielu aspektach.
@Wiwer: kurczę ja tego questu nie dokończyłem bo chyba zbugowany był i żadnych kwesti nie miałem, mimo że w dzienniku widniał jako aktywny.
@Niss: Bo z nią trzeba chodzić po świecie i ona sama ci powie, że znajduję się blisko złoża elexu. Jak dostaniesz questa więcej niż przyjaźń to chyba trzeba ukończyć główny wątek i wtedy z nią pogadać.