Wpis z mikrobloga

Pisaliście, że brakuje wam kanałów sportowych – dlatego wzięliśmy sprawy w swoje ręce i wprowadziliśmy kanały Eleven Sports do WP Pilota. Z tej okazji mamy dla was drugie już #rozdajo!

Czeka na was: 6 pakietów Eleven Sports (Eleven, Eleven Sports, Eleven Extra + 31 dodatkowych kanałów), 6 kubków, 6 długopisów i moc cukierków Michałki Białe ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk Przy pomocy mirkorandom wylosujemy sześciu plusujących, którzy otrzymają nagrody. Plusować możecie do jutra, do godziny 12.00. Kanały w Eleven w pakiecie są oczywiście w HD.

Poza Elevenami mamy ponad 80 kanałów w naszej ofercie z czego 31 jest #zadarmo. Więcej o ofercie dowiecie się tutaj. Nie musimy chyba wspominać, że mamy aplikację na Android i iOS ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

Na koniec przypominamy, że dzięki waszym sugestiom:
-dodaliśmy odtwarzanie w tle dla użytkowników premium
-poprawiliśmy ofertę tak by była czytelniejsza (dokładnie oznaczyliśmy kanały HD)
-dodaliśmy obsługę Chromecast, AirPlay i EPG na iOS

Dzięki!
#wppilot #sport #mecz
WPpilot - Pisaliście, że brakuje wam kanałów sportowych – dlatego wzięliśmy sprawy w ...

źródło: comment_vzKbUUkJk8eLHokxT4suLflr20h2pkxY.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@WPpilot: ma ktoś jeszcze pocztę u was XD? Ja chyba byłem ostatnim osobnikiem, ale od kiedy nie mogę się zalogować 2 dni, a wasza infolinia mnie odrzuca po 15 minutach to podziękowałem :)) niepozdrawiam
  • Odpowiedz
@WPpilot: jakie jest opóźnienie w stosunku do obrazu w telewizji naziemnej/satelitarnej? bo trochę słabo gdy całe osiedle świętuje strzelenie gola a ty go widzisz 30 sekund później ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wzr1one: Za darmo wszystkie kanały są poniżej HD (w zależności od kanału, część 360p część wyżej). W płatnych pakietach to już zależy, najtańszy jest Starter Plus i pakiet Eleven Sports za 14.90 zł. Starter Plus to TVP 1 i TVP 2 w HD, większy bitrate dla części kanałów, brak dodatkowych reklam, odtwarzanie w tle na aplikacji mobilnej. Eleven Sports to praktycznie to samo z tą różnicą, że kanały TVP nadawane
  • Odpowiedz
@WPpilot no spoko to wygląda ;) jak dodacie ttv to na bank sie zdecyduje na ktorys wyzszy pakiet, jedno ale! Dodajcie nawigacje ktora bedzie dzialala z pilotem na tvboxie, bo żeby przełączać kanaly muszę zmieniać na kursor myszy, a to juz niewygodne bardzo ;D
  • Odpowiedz
@sauron100vlog: Hej, o Twoim zgłoszeniu z kontrolkami które się nie chowają nie zapomnieliśmy. Cały czas jest na liście bugów do usunięcia a ponieważ nie jest to coś co występuje na każdej przeglądarce i wszystkich urządzeniach nie ma najwyższego priorytetu. Ale będziemy walczyć, prosimy o cierpliwość.
  • Odpowiedz
@PePeHa: Ułatwienie korzystania z listy jest na naszej liście!
@sauron100vlog: My mieliśmy problem na Safari i Firefoxie a na IE i Chrome problem nie występował. Ale przetestujemy to w takim razie dokładniej. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.
  • Odpowiedz