Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@aloszkaniechbedzie bo w tym roku przysięgłam sobie, że choćby niewiadomo co, to tym razem mi się uda zrobić cały () pracuję różnie, nie od pon-pt, co ma swoje plusy i masę minusów. No i potrafię całą niedzielę tylko siedzieć przy stole i nadrabiać i nie powąchać świeżego powietrza :D Teraz znowu przerwa, plus to malutkie rysunki w zeszycie a5 (błąd) :( dzięki! Kolory jedyne które
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@aloszkaniechbedzie to na swoje plusy, ile kasy zaoszczedzilam w październiku na braku wyjść XD ale tak się nie da, dobrze, że się już kończy, już się nie jaram a jestem zmęczona powoli, że 'muszę' :/
  • Odpowiedz
dobrze, że się już kończy, już się nie jaram a jestem zmęczona powoli, że 'muszę' :/


@lunaria: własnie tez się złapałam na tym, że powstało z tego ciśnienie obowiązku aniżeli przyjemności :(
niestety jak się pracuje, nie ma wolnego, ciężko znalezc czas na regularne
(codzienne - sic!) rysowanie
inicjatywa jest zajebista i się jarałam, ale w pewnym momencie poszłam na ilosc nie jakość, teraz wolę raz na x tematów się przyłożyć,
  • Odpowiedz
@aloszkaniechbedzie: u mnie zależy z czym, jabłko to mniej niż godzina, smok jakieś 2, ale z człowiekiem mi schodzi okrutnie długo przez nieznajomość, u mnie większość schodzi na odtwórczym wypełnianiu :)
jeeeeej dziękuję bardzo, szczególnie że próbuję znaleźć coś własnego ʕʔ
  • Odpowiedz