Wpis z mikrobloga

Od początku dodatku otworzyłem 147 paczek z Frozen Thron, oto statystyki jakby kogoś interesowało oraz przeliczenie tego na realną walutę, jakbym był na tyle szalony, że chciałbym to kupić w sklepie. 7 z 23 legend za 735 złotych.

Załóżmy, że kupiłbym pre-order, czyli 50 paczek (49.99 EUR), później dokupiłbym pakiet kolejnych 40 paczek (ponownie 49.99 EUR) i jeszcze raz 40 paczek (49.99 EUR), a na deser dorzuciłbym 15 pakietów (19.99 EUR) plus te nieszczęsne 2 pakiety (2,99 EUR). Reasumując wydałbym 172.95 EUR, czyli na dzisiejszy dzień 735.12 PLN.
#hearthstone
Pobierz
źródło: comment_tjhhF4X3vvcdKUklGYLwzIrZ8LZCEgTS.jpg
  • 8
@dante60-3: jak nie grasz aren, robisz questy i zdobywasz gold za winy to grając średnio 2h dziennie zarabiasz 2E, czyli paczki kosztowały Cię średnio 170h grania przez 85 dni. Ogólnie ekonomia ftp w hs leży i kwiczy, dużo bardziej opłaca się kupić pakiety niż je wygrindować.
@Fiktorianin: nie :) nie mam zbytnio porównania, bo pierwszy raz taką ilość otwierałem, ale świadom jestem tego, że to słaby opening - dwie grywalne legendy. No i trzeba pamiętać, że w pierwszych 10 jest ta gwarantowana. Trzy złote epiki były. Zobaczymy jak będzie z kolejnym dodatkiem, bo także celuje w taką ilość.