Wpis z mikrobloga

#cebuladeals w #rosegal

1. Sznurówki świecące w ciemności za 0.10$ z kuponem RGSKU02
2. Latarka na rower z uchwytem UltraFire UK-68, 300lm, 3 tryby świecenia za 1.68$ z kuponem RGSKU01

#gearbest
1. Lampki LED o długości 3m za 0.49$ z kuponem o treści PLGB101803
2. Długopis Xiaomi Mijia 0.5mm Pen za 0.99$ z kuponem PLGB102107
3. Długopis Xiaomi Złoty 0.5mm Sign Pen za 2.99$ z kuponem PLGB102108
4. Mini lampki USB – 5szt. za 0.79$ z kuponem MINIUSB
5. 3 szt. wkładów do długopisu Xiaomi Mijia za 0.69$ z kuponem PLGB102013

kontozielonki - #cebuladeals w #rosegal

1. Sznurówki świecące w ciemności za 0.10$...

źródło: comment_zoNc6MF5AhNTrQojrNka0zEn2J4Egq3i.jpg

Pobierz
  • 9
@wogbius: Robi dokładnie to samo co każdy długopis, ale fanboye kupują bo jest od xiaomi, jakby apple wypuścił długopisy po dajmy na to 50zł i by były identyczne ale z logiem jabłka to też by było nie mało chętnych, to jest właśnie to co robi marka. Nie ważne że jest to zbędne, ważne że ma logo.
@beer_man: W sumie to nie robi tego samego, bo to tak naprawdę pióro kulkowe, a nie długopis - dlatego tak się wszyscy zachwycają że pisze fajnie :) Cena po kuponie świetna i nie kupi w tej nic lepszego.
@ma_ba: Ciekawe jak często w obecnej dobie cyfryzacji będą z tego korzystać :) Nie mam nic do tej marki bo sam planuję w przyszłości zakupić smartphone xiaomi, ale wydaje mi się to lekką paranoją. O ile tu uargumentowałeś i jest ok, tak ręcznik xiaomi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@konto_zielonki: jedyny co nie pokazuje telefonów :)
Dawaj takie rzeczy, które próżno szukać w Polsce. Ktoś kiedyś wrzucił taką folię na lusterka antyrefleksyjna i antypara, ale nie wiem kto, a chciałem kupić u niego.
@beer_man Tu raczej chodzi o to, że Xiaomi dostarcza produkty dobre jakościowo. Kupujesz ręcznik Xiaomi i wiesz, że będzie lepszy od zwykłego ręcznika z marketu.
@beer_man Nie ma to jak wypowiadać się o przedmiocie z którym nie miało się styczności.