Wpis z mikrobloga

@karambolo: i tak od roku Legia Warszawa kombinowała tylko z Radomiakiem Radom. Ciekawie jest, że na scenie jest teraz kilka klubów wokół których organizuje się reszta.
Wokół Ruch Widzew - Wisła K., Elana, Stal SW, Resovia i Stal Rz (hehe), ostatnio Zagłębie S, Chrobry Głogów
Wokół Lechii i Śląska - Stomil Olsztyn, ŁKS Łomża, Petra, Miedź, Raków Częstochowa, BKS BB, Motor L. (tylko kierunek WKS).
Najsilniejsza koalicja wokół Lecha Poznań -
@zbyszko17: ano, Korona to jednak mniejsza ekipa mimo ekstraklasy. Ogółem to mam na to wszystko wyje.... i uważam że warto kibicować tylko swojemu klubowi i przywiązywać się do 20, 30, 40 letnich zgód a nie interesów, ale ogółem wygląda to interesująco dla obserwatora ostantie ruchy :)
@zbyszko17: ja myślę że tu nie ma wielkiej filozofii, na południu Ruch, na północy Lechia, w środku Lech, są tez wolne elektrony jak Legia, Jaga, Pogoń, ale nie mają siły przebicia. Ja mam poglądy lewicowe, a jestem tolerowany bo większosć chuliganki ma wyje... na ideologię ważne by zarobić i się prać po mordach. Temu wszystkiemuy przyglądam się jak modzie na sukces i szyderczo śmieję się z anonimowości jaką daje internet ostrożnym
@George_Patton: Kiedyś był układ starej ekipy (Nabojki) z ZS, temat umarł wraz z wymianą pokoleń ale dalej był szacunek pomiędzy obiema ekipami.

Z tego co mi pisze kolega z Wisły, mocno wkręcony w tamte klimaty Fan Clubowe to Zagłębie Sosnowiec jak pisał @kwasyizasady: poszło w stronę Ruchu i koalicji anty KSGKS