Wpis z mikrobloga

#fut Z tego co widzę wszystkim z paczek wypadają w miarę spoko karty. To dotyczy głównie paczek za SBC czy kupowane paczki w tym roku tez lepsze karty dają ?
  • 9
  • Odpowiedz
@badam: ogólnie to myslę, ze drop jest dalej taki sam jak w każdej Fifie i nie ma znaczenia czy kupisz paczkę, czy za SBC, tylko że za SBC masz zazwyczaj lepsze paczki, więc tam częściej masz dobry drop, ale jak kupisz taką samą za coinsy czy fifa pointsy to szansa na dobrą kartę jest taka sama. Pamiętaj też, że na każdą paczkę, którą ktoś się pochwali z dobrym dropem, masz tysiące
  • Odpowiedz
  • 0
Troszkę podzielone opinie :D czyli po prostu chyba od szczęścia tez trochę zależy :P paczki lepiej otwierać na konsoli, telefonie czy to bez różnicy ? Kiedyś gdzieś chyba czytałem, ze lepiej na konsoli ale w sumie to nie wiem :P
  • Odpowiedz
@badam: Ja pierwszy raz w tym roku z Fifą 18 gram FUTa, więc jest to dla mnie nowość. Kupiłem preorder, więc miałem już złote paczki za to, gram Squad Battles, Sezony i logowałem się na mobilnej apce. Myślę, że na oko otworzyłem koło 5 złotych paczek premium, 8 srebrnych, nastu brązowych. Nie trafiłem nikogo wartościowego za kilka tysięcy, jedyną zdobyczą był Insigne z Napoli 85, którego sprzedałem za 20k jednym strzałem.
  • Odpowiedz