Wpis z mikrobloga

@golaid44: ja mam Pilotfly H2. Kupiłem pod 6d + 24-105, ewentualnie 28-75. Aktualnie nosi a6500 + 18-105. Budżet chyba trochę przekroczy, ale jest dobry. No i na baterii trzyma niemiłosiernie długo.
  • Odpowiedz
@rolfik_r1: dzięki za cynk. Faktycznie przekracza budżet. Z walizeczką i stojaczkiem o prawie 600$ :)

Miałeś kiedyś do czynienia z tym: https://www.amazon.com/Glide-Gear-Motorized-Mirrorless-Stabilizer/dp/B01IRLZDBE/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&qid=1471991035&sr=8-1&keywords=Glide+Gear+Geranos&linkCode=ll1&tag=basfm-20&linkId=adb17dfdd97f840fd36ef667b1dac36d ?

Ciekawe czy bardzo do pilotfly'a odstaje. W 7 stówkach jest walizeczka i ten handholder. hmm... Może na początek wystarczy... Mam węża w kieszeni bo będę potrzebował jeszcze #monopod ...

:)
  • Odpowiedz
@golaid44: walizeczkę dostałem do niego w cenie. Uchwyt na dwie ręce mi w sumie niepotrzebny. Tylko musisz pamiętać jeszcze, ze tam masz płytkę Arca Swiss. Ja dałem znajomemu złotej rączce, który mi założył Manfrotto. Aha, i możesz pomyśleć o wersji H2 45 - nie zasłania ekranu. Chociaż 80d ma chyba otwierany, wiec nie ma to dużego znaczenia. Albo tak jak pisze @kj5 - Crane tez jest dobry. Ja się zdecydowałem na
  • Odpowiedz
geranos vii


@golaid44: to możesz jeszcze zobaczyć Feiyu-Tech A2000 tylko szukaj zestawów od razu z tym uchwytem na dwie ręce bo wychodzi lepiej niż potem osobno dokupić
  • Odpowiedz