Wpis z mikrobloga

Trochę liczb.

Liczba aut:

Gran Turismo 1 - 140
Gran Turismo 2 - 650
Gran Turismo 3 - 181
Gran Turismo 4 - 722
Gran Turismo 5 - 1 086 - (246 premium, 840 standard)
Gran Turismo 6 - 1 226 - (388 premium, 836 standard)
Gran Turismo PSP - 833

Gran Turismo Sport - 163

---------------

Polyphony w 2004 taką zajebistą grę zapodało a teraz w 2017 oni takie gówno chcą ludziom wcisnąć XD

Gran Turismo 4 nagrane bezpośrednio z Ps2:

Serio, wtedy dupę urywało i do dzisiaj wygląda niczego sobie. Tyle było zawartości, że grania było na cały rok. Nawet olej można było zmieniać, przez co czasami w starych używanych autach poprawiała się charakterystyka pracy i osiągi silnika bo nie musiał pracować na starym i zużytym oleju..

benc
#ps4 #ps4pro #remasterstation #konsole #granturismo #gtsport #wyscigi #gry #simracing
RzecznikWykopu - Trochę liczb.

Liczba aut:

Gran Turismo 1 - 140
Gran Turismo 2...
  • 23
@RzecznikWykopu Bez kitu, pograłem kilka minut w to demo i #!$%@?łem z dysku wyprowadzony z równowagi crashami do systemu i rozczarowującym modelem jazdy, szczególnie rajdowym. Grafika jest spoko, a samochody oszałamiające, ale dźwiękowo wciąż jest sporo do zrobienia. No i ta liczba aut...

Za to wciąż bardzo dobrze gra mi się w GT 6, kierownica tchnęła w nią nowe życie. Poza tym, naprawdę nie wygląda tragicznie, gdzieś już pisałem że chętnie dałbym
@RzecznikWykopu: Szczerze myslalem, ze GT Sport jednak bedzie miało jakieś szanse, szczegolnie po tym jak ludzie nie chca grac w Forze 7 bo ma jakies mikroplatnosci. Po tym jak pogralem w to demo to mi sie wydaje, ze ta gra jest poprostu jakas zepsuta. Grafika jest bardzo brzydka w ruchu (na moim zwykłym Ps4), a przeciez wcale nie oczekuje cudów. Wszystko było o wiele ładniejsze (nawet modele samochodow) w Forza 5/6,
Coffeephile - @RzecznikWykopu: Szczerze myslalem, ze GT Sport jednak bedzie miało jak...
ile było samochodów w Conceptach, HD i obu Prologue


@BigBadBat:

Gran Turismo 2000 - 1
Gran Turismo Concept: 2002 Tokyo-Geneva - 100
Gran Turismo 4 Prologue - 50
Gran Turismo HD - 10
Gran Turismo 5 Prologue - 70
Toyota Prius demo disc
BMW 1-series demo disc
Nissan Micra demo disc
Nissan 350Z demo disc
Gran Turismo Academy Time Trial Demo

Grafika jest spoko


@BigBadBat: XDDDDDDDDDDDDDDDDD
RzecznikWykopu - > ile było samochodów w Conceptach, HD i obu Prologue

@BigBadBat:...

źródło: comment_A9upFglqs0SrJbU07asoKwGkkRHFFid7.jpg

Pobierz
@Coffeephile Pełna zgoda co do tego braku satysfakcji.

@RzecznikWykopu oj no ten screen ma największego pecha XD

CO TO ZA DEMO DYSKI, CHCĘ JE ;-; A ja myślałem właśnie o 2000, widziałeś gdzieś drogo na eBayu czy coś xD Czym technicznie było 2000 i te wszystkie dema? Oprócz Academy, bo to się domyślam że oparte na GT 5.
Forze 7 bo ma jakies mikroplatnosci.


@Coffeephile:

Forza 7 nie ma mikropłatności

Wyglada to wszystko jak Real Racing na iPadzie, to jest poziom grafiki jak na PC 10 lat temu


@Coffeephile: lepiej bym tego nie określił

Jeszcze najgorsze jest to, ze wydaje mi sie jakby na zwykłej PS4 nie było 60fps, nie czuć w ogole tej płynności gry.


@Coffeephile: Dokładnie. Drewno, drewno i jeszcze raz drewno. Żadnego poczucia prędkości
A ja myślałem właśnie o 2000, widziałeś gdzieś drogo na eBayu czy coś xD Czym technicznie było 2000 i te wszystkie dema?


Te dema były rozdawane na różnego rodzaju targach motoryzacyjnych. Dawały możliwość pojeżdżenia sobie po paru trasach danym samochodem.

@BigBadBat: GT 2000 to było mocno podrasowane GT2, prezentujące możliwości konsoli Ps2 i zapowiedź Gran Turismo 3.
RzecznikWykopu - > A ja myślałem właśnie o 2000, widziałeś gdzieś drogo na eBayu czy ...
@RzecznikWykopu kolego nie chce mi sie zdjecie odpalic wiec sciagnalem je na telefon. Ekran 5.2 cala. I zalaczylem na plasko zeby zobacz zdjecie w calej rozciaglosci.

xDDDDDDDD

CO TO #!$%@? JEST xDDD

GT na telefon #!$%@?? Serio gierki na telefon teraz lepiej wygladaja. Na tak malym ekranie to juz wyglada #!$%@? a po przyblizeniu zonk2.jpeg nie wyczymie xDDDDD
Z JAKIEJ PALY ONI TO W OGOLE UDOSTEPNILI ŚWIATU ( ͡° ʖ̯