Wpis z mikrobloga

@vote_for_pedro: byłem w zeszłym roku na jego występie i akurat mówił, że to zwykły parawan do przebierania, który stał zakurzony w jakimś sklepie niedaleko jego domu, spodobał mu się i go kupił, żeby ten zasłaniał bałagan jak mu się nie chce sprzątać, a ma wystąpienie w tv
  • Odpowiedz
@vote_for_pedro: O gurwa normalnie dno dna, ja #!$%@?. Jak można trzymać atrapę książek, ja to bym się już dawno pociął z żenady, normalnie wstyd, żeby we własnym domu dekorować pokój jak się mu podoba, a nie jak odpowiada mirkowi na wykopie.
  • Odpowiedz
@Pafnucek: Ukończył XVII Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Warszawie. Uczęszczał do równoległej klasy z Grzegorzem Przemykiem (pobity śmiertelnie przez funkcjonariuszy MO), po pogrzebie którego w maju 1983 – w okresie egzaminów maturalnych – został uprowadzony i brutalnie przesłuchiwany[3][4][5]. Wskutek odniesionych urazów do egzaminu dojrzałości przystąpił w rękawiczkach oraz z ręką w temblaku[6]. Studiował w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie (wydział aktorski), na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim (historia sztuki),
  • Odpowiedz