Wpis z mikrobloga

Halo halo, Speshulsi słyszymy się? Czy pogłuchliście od tych granatów pod nogi? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Środa (19-20 start, do ustalenia) kolejna duża misja z serii WAMP (coś w stylu ostatniego takistanu i Sahrani), z tego co widzę to jest właśnie właściwy kierunek...
a nie 16h czarnoruś ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Na poniedziałek i wtorek nic nie planuję, i raczej nie będę w tym czasie zeusował.

Myślę, że środa i niedziela to 2 dni w tygodniu gdzie będą zawsze gdy to możliwe misje... i do tego z napracowaniem! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

WSTĘP WOLNY!!!
nowi chętni do gry proszeni są o zgłoszenie się do mnie na PW lub napisanie poniżej komentarza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH Z GRUPY STEAM!!!

do dziś jest czas by zgłosić się w wątku dotyczącym rozliczenia za poprzedni serwer od Boro. Nie zostawiajmy kolegi na lodzie, tylko złóżmy się i podeślijmy mu kwotę za użyczenie serwera przez 1.5 miesiąca.

https://steamcommunity.com/groups/SpecialforcesArma/discussions/0/1519260397787451517/

Nie ma przymusu płacenia!!! Ale jest to mile widziane, im więcej osób tym mniejsza kwota. Gdyby wszyscy z grupy się złożyli byłoby poniżej 2zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ALE JEST PRZYMUS WYPOWIEDZENIA SIĘ W TYM WĄTKU!
Osoby które nie wypowiedzą się do dzisiaj zostaną wpisane na listę hańby/zgredów/nazwa do ustalenia ( ͡° ͜ʖ ͡°) I te osoby będą miały miesiąc na zgłoszenie się, że w ogóle żyją. Jak nie żyją, to papa ( ) Nie trzymamy martwych kont (nadal mamy osoby które są na grupie od miesięcy i ani kontaktu z nimi, ani jednej gry nie grali...)

OD ZESZŁEJ SOBOTY MAMY NOWY SERWER NA i7! :D
Laptop idzie na emeryturę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Serwer jest dostępny 24/7. Wrzucę tam też ts, będziemy mieli własny niezależny na 32 sloty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Są tu osoby które grają w armie w Antistasi czy inne takie, można bez problemu wrzucić to na serwer i sobie tam będzie siedzieć i czakać aż ludzie się zbiorą.

Planuję też wrzucić tam serwer do QUAKE 3 () Do okazyjnego grania i testów, mam parę osób które by chętnie popykały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do finansowania tego serwera, tak jak mówiłem - dobrowolne. Więcej info niedługo.

#armaforces #arma3
Madin5 - Halo halo, Speshulsi słyszymy się? Czy pogłuchliście od tych granatów pod no...

źródło: comment_3qUxFJMp3GlcezXREQ7Z1GRts33j4s37.jpg

Pobierz

O której start środowej misji?

  • 19:00 27.5% (11)
  • 20:00 52.5% (21)
  • Inna? 20.0% (8)

Oddanych głosów: 40

  • 29
Dałem głos na inną h niż wymienione. Wolalbym co najmniej 2100. Jeśli jednak takiej możliwości nie ma - to niech będzie 20, ale - w środy kończę pracę o 20 :(
@m1chau: Serwer będzie odpalony 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wrzucę tam jakiś sandbox czy coś, to ludzie będą mogli testować czy w ogóle mogą się połączyć, testować pojazdy itp.

Jak ktoś chce zeusa odpalić - piszcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)