Wpis z mikrobloga

Mirki chcę podpiąć u rodziców swoje stare creativy t5900 do adaptera bluetooth, problem polega na tym że żeby grało całe 5.1 muszę wpiąć wszystkie trzy jacki widoczne na zdjęciu, a w adapterze jest miejsce tylko na jeden. Oczywiście spróbowałem wpiąć pozostałe w dwa puste miejsca obok, ale wtedy grało tylko po jednym głośniku z pary. Proszę o propozycję jak mogę zrobić w miarę niedużym kosztem, żeby grało wszystkie 6 głośników z kompletu #audio #audioboners #glosniki #komputery
Pobierz KikU - Mirki chcę podpiąć u rodziców swoje stare creativy t5900 do adaptera bluetooth...
źródło: comment_D1yLtzjELgWopxzB5lBGJam1BncnIBHM.jpg
  • 24
ale wchodzi i działa połowicznie


@KikU: gniazda masz (białe i czerwone) typu chinch i są one monofoniczne. Wtyczki masz stereofoniczne typu jack 3,5mm. No nie wiem jak Ci mam tłumaczyć jeszcze że to nie będzie działać XD
do tego czarne gniazdko (nie zasilania) to wyjście słuchawkowe (a nie wejście) więc do niego możesz sobie słuchawki podłączyć. Ta stacja jest po prostu od innego kompletu.
Już nie wspominając, że "adapter" jest Logitecha,
gniazda masz (białe i czerwone) typu chinch i są one monofoniczne. Wtyczki masz stereofoniczne typu jack 3,5mm


@jack-lumberjack no i?

do tego czarne gniazdko (nie zasilania) to wyjście słuchawkowe (a nie wejście) więc do niego możesz sobie słuchawki podłączyć.


xD chinche to też out. Podepnie do czego będzie chciał. Od kiedy jack jest tylko do słuchawek?

Ta stacja jest po prostu od innego kompletu.Już nie wspominając, że "adapter" jest Logitecha, a głośniki
@jack-lumberjack: jeśli chcesz te głośniki podłączyć komuś głuchemu to nie ma problemu, bo niby jak rozdzielisz center i subwoofer między lewy i prawy kanał?

jak ma być dobrze i bez kosztów to imho wymieniłbym to 5.1 na zestaw 2 kolumn albo 2.1 na OLX