Wpis z mikrobloga

@Aenkill: Jeden z moich kumpli zawsze robi mi ten sam żart kiedy chodzimy po górach - nagle zamiera w bezruchu i zaczyna się gapić w dal jakby coś zobaczył pomiędzy drzewami. Nie odzywa się wtedy ani słowem, tylko czasem rzuca mi krótkie spojrzenie jakby chciał powiedzieć "#!$%@?, stary, widziałeś to?" Zwykle stoję obok niego jak debil i gapię się w to samo miejsce, zastanawiając się, czy coś jest nie tak z
@rrobot: Jemu kofeiny nie trzeba i tak lata jak pokręcony.
@support: @blacktyg3r: Akurat kleszcze się zdarzają, ale w lesie. Za to muszki - "midges" są okropne, sto razy gorsze od komarów. Ostatnio mnie prawie zeżarły żywcem pod namiotem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Na szczęście nie wszędzie i nie zawsze je spotkasz, więc pół biedy.
@support: Szczerze mówiąc nie wiem, ale każdy, a pytałam kilku niezależnych osób, poleca jakiś spray na owady z Avonu. W okolicach, w których najczęściej bywam ich nigdy nie spotkałam, więc sprayu żadnego nie noszę. Za to np. w Glencoe dwa razy byłam wczesnym rankiem/w nocy tylko żeby foty porobić i dwa razy je spotkałam.
@anuszqa: Ben Donich, taka mała górka blisko Loch Lomond.

@aluskonik: Znam ten ból - 20 lat mieszkałam w kujawsko-pomorskim i tęskniłam za górami, a teraz mam godzinę drogi od takich miejscówek, więc wszystko przed Tobą.

@Krs90: Prędzej ja spadnę, niż ta koza. Zawsze jest kilka metrów przede mną i ma minę w stylu "szybciej matka!". Nie ucieka, bo od gówniarza ze mną chodzi na takie wyprawy, z resztą te
Aenkill - @anuszqa: Ben Donich, taka mała górka blisko Loch Lomond.

@aluskonik: Zn...

źródło: comment_R3zxHfzDgEolaN1rkkygqQxXo8hWAIiZ.jpg

Pobierz