Wpis z mikrobloga

- Steemit w WIRED, Observer i innych dużych mediach

Świetna argumentacja na rzecz Steemit, przeprowadzona przez autora z WIRED:

> "Podobnie jak w przypadku innych kryptowalut, wirtualna bańka, która otacza tę ideę, może w każdej chwili prysnąć, a cały ten czas i wysiłek, który zainwestowałeś w zarabianie Steema, będzie wart zero - czyli dokładnie taką samą kwotę, jaką zarobisz, postując na jakiejkolwiek innej stronie mediów społecznościowych".


#kryptowaluty #bitcoin #steem #steemit #strimi
noisy - - Steemit w WIRED, Observer i innych dużych mediach

 Świetna argumentacja n...

źródło: comment_BHGkcfk4DDb9GQXryK6AY8kMv3FAKSuh.gif

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
teema, będzie wart zero - czyli dokładnie taką samą kwotę, jaką zarobisz, postując na jakiejkolwiek innej stronie mediów społecznościowych


@noisy: pozatym dużo naganiaczy na gówno kontent (te posty +50$) podczas gdy cos sensownego jest za 0$ to mnie rozwala. Cieżko tam znalezdz cos wartosciowego przez to. Kasę zbieraja ekipy co się plusuja, a nie jakosc.
Przeglądając to mam wrażenie że to jakiś wał i naganianie.
  • Odpowiedz
@WeselnyGiermek00: nie przypominam sobie, byś kiedykolwiek podsyłał mi jakiś kontent do zaplusowania - a z checią plusuje wartościowy kontent, bo masz rację, znaleźć coś naprawdę dobrego, to nie jest takie łatwe.

Cieżko tam znalezdz cos wartosciowego przez to.


Widzisz, bo ty szukasz dalej ciekawych postów, a ja znalazłem autorów, którzy zwykle wrzucają wartościowy kontent.

pozatym dużo naganiaczy na gówno kontent (te posty +50$)


pokaż mi serwis social media, który nie ma
  • Odpowiedz
Widzisz, bo ty szukasz dalej ciekawych postów, a ja znalazłem autorów, którzy zwykle wrzucają wartościowy kontent.


@noisy: mnie bardziej konkrety temat interesuje a nie blogerzy sami z siebie dlatego mnie to boli idea fajna bez reklam i syfu - ale bardzo nie praktyczna. Brakuje cos takiego ostantio ludzie to czytajacy interesowali sie tym:...
jak na jutube co ci liste robi. Fajne narzędzie
  • Odpowiedz
Brakuje cos takiego ostantio ludzie to czytajacy interesowali sie tym:...


@WeselnyGiermek00: jak wiesz (albo nie) Steemit to tylko jeden z wielu interfejsów sieci Steem. Wiem, że inny interfejs, a dokładniej rzecz biorąc steemiz.io ostatnio zaczął pracować nad "related articles":

https://stage.steemiz.io/steemiz/@najoh/steemiz-io-related-articles

To nie do końca to o czym piszesz, ale to pokazuje na co pozwala otwarty ekosystem. Jeżeli czegoś nie ma, tworzone są otwarte alternatywy... prędzej czy później ktoś to zrobi.
  • Odpowiedz
@WeselnyGiermek00: cóż mogę powiedzieć - steem polski ewoluuje z miesiąca na miesiąc. Dostaliśmy wsparcie z dwóch grup kuratorskich, a siła polskiego głosu prawdopodobnie rośnie. Robim co możem, natomiast ciągle to lepiej niż na wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WeselnyGiermek00: Nie dostałem powiadomienia z wypoku, sorry :P
Z wykopu się zwykle nie przesiadają (rzadko), ale coraz więcej jutuberów się pojawia - Oczywiście oprócz najlepszego Many More tworzonego przeze mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mamy Polskich kierowców, Kamila Kowalskiego (razem z synem rozwalają jakiś sprzęt, a potem pokazują jego części), Phil K, Kryptoraport i paru pominąłem zapewne. Tak - dalej to niewiele, ale widać, że sieć się
  • Odpowiedz