Wpis z mikrobloga

Kontynuujemy zabawę w #jedenbilet <-- obserwuj żeby brać udział w grze

Zadanie:
A - Na Grobli (dawny hotel Wodnik)
B - HotSpot (Liczymy do Hali Orbita)

Zasady:
MAMY TYLKO 1 BILET NA TRAMWAJ/AUTOBUS! (nie możemy się więc przesiadać, możemy wybrać tylko 1 linię, którą możemy przejechać ile chcemy przystanków)

Zadanie: jak najszybciej trafić z punktu A do B

Wyniki sprawdzamy o w oparciu o czas przejścia na: https://www.openstreetmap.org/ oraz czas przejazdu pomiędzy danymi przystankami zgodnie z: https://www.wroclaw.pl/rozklady-jazdy

W zabawie nie korzystamy z jakdojadę oraz map! (można sobie sprawdzić lokalizację, ale nie cwaniakować z wpisywaniem tras, zabawa ma sprawdzać wiedzę o KZ, a nie umiejętność korzystania z jakdojadę)

Kto wygrywa przedstawia swoją propozycję dwóch ulic pomiędzy którymi będą przemieszczać się gracze. Opcjonalnie można zaczynać w miejscu gdzie skończył poprzedni gracz (w gestii zadającego)

#wroclaw #mpk

Obiecujemy, że za chwilę przestaniemy wołać całe miasto do zabawy :P
  • 11
  • Odpowiedz
MAMY TYLKO 1 BILET NA TRAMWAJ/AUTOBUS! (nie możemy się więc przesiadać, możemy wybrać tylko 1 linię, którą możemy przejechać ile chcemy przystanków)


@Iudex: a jak kupię czasowy?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Iudex: a jak mam bilet roczny niewidoczny, to mogę brać udział w zabawie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie, chyba dopiero jak osiągnę 18 litrów krwi i będę miał za darmo MPK, to będę znał rozkład na bieżąco.
Obecnie bym wziął rower miejski i dojechał nim do Orbity ZA DARMO ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@0710: Dobra, brak innych odpowiedzi, więc zaliczamy. Dałoby się szybciej dojść do pl. Zgody, ale to drobna różnica. Jedziesz ;)
  • Odpowiedz
@Iudex: Właśnie zabiłeś mi ćwieka tym szybciej, jakie to czary musiałyby być xd wydawało mi się, że to co ewentualnie nadrobię do zgody, stracę na jeździe jeden przystanek. Już coś szykuję.
  • Odpowiedz
@Iudex: a jak wezmę kajak, albo nawet materac bo to w sumie podróż w dół rzeki, to też się będzie liczyć? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz