Wpis z mikrobloga

@Merkava: Mercedesa da się znaleźć za ok 700 pln, z dźwigiem gorzej bo już nie produkują tego zestawu i tutaj to kwestia szczęścia i złapania dobrej okazji
  • Odpowiedz
@veado: 42009 (dźwig): 2606 elementów, 42043 (Mercedes): 2793, chyba każdy z nich w swoim czasie był największym zestawem LEGO Technic, a co do skomplikowania to niedługo sam się przekonam ;)
  • Odpowiedz
@venticco: Ja go będziesz budował, to sprawdzaj praktycznie każdy ruchomy element, czy kręci się luźno, bo potem te braki luzu się nakładają i bywają problemy z poprawnym działaniem. To był mój drugi zestaw po powrocie z "wieków ciemnych", mam straszny sentyment do niego.
  • Odpowiedz
@venticco przy składaniu merca chyba że 3 razy miałem mini zawał że zgubiłem jakąś część, a potem okazywało się, że nie patrzyłem dokładnie na instrukcję ;) Mój pierwszy większy zestaw LEGO. Mercedes jest chyba do tej pory największym zestawem wyprodukowanym do tej pory. Złożyłem już model A i B, teraz kombinuję nad ciężarówką 3 osiową z wywrotką wg własnego pomysłu ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@rosomak94: w serii Technic największy jest na razie 42055 (3929 elementów), który w tym momencie trzymam rozebrany w pudle, ale może znowu go poskładam bo spora konstrukcja daje dużo satysfakcji przy montażu
  • Odpowiedz