Wpis z mikrobloga

Nikt tam nikomu ktzywdy nie robi, a panienki są zadowolone


@wasiuu: zadowolone do czasu, gdy jest 50 - 50. Potem nagle szantaż typu "mamy twój filmik z igraszek z klientem. Dostaje go rodzina albo od dziś dzielimy się 20-80 i masz przyjmować wszystkich, jak leci i ich okradać".
  • Odpowiedz
@Twinkle: niestety prawo w Polsce jest #!$%@? i niczego nie da się zrobić w takiej sytuacji. Mój różowy od lat przez to przechodzi, w sądzie stalker mówi że ktoś mu się włamał na konto a sąd, że nie da się udowodnić jego winy.
  • Odpowiedz
@Twinkle: Może podeślij to wszystko jakimś fundacjom, które zajmują się poszukiwaniem zaginionych kobiet, etc. Może będą wiedziały, jak wykorzystać taki materiał albo im się to do czegoś przyda.
Btw. Rozegrane 10/10
  • Odpowiedz
@Twinkle: ale wy dawajcie od razu linka do sprawy, bo nie każdy jest w temacie... Ja jestem, ale to niestety norma na Wypoku. Jakby ktoś nie widział wcześniejszgo głośnego wpisu, to by ni #!$%@? nie skumał o co chodzi.
  • Odpowiedz
@Twinkle: a może im zaproponuj że z nim jeszcze pogadasz i pociągniesz go za język? Dziwne że policja się tym nie interesuje, tak niby dbają o statystyki - widocznie łatwiej nabijać punkty na pijanych rowerzystach.

A możliwe że gość robi jakieś bardzo złe rzeczy (typu zamieniania z czasem dobrowolnych na mniej dobrowolne umowy z "pracownicami").
  • Odpowiedz