Wpis z mikrobloga

Jaki internet polecacie na ul. Naruszewicza? Ewentualnie jakie internety są godne polecenia to sprawdzę czy są oferowane usługi na tym rejonie. W tamtym roku miałem internet ze spółdzielni, co prawda był drogi, ale przez cały rok miałem tylko 1x problem z internetem. Ktoś coś?
#rzeszow #internet
  • 7
  • Odpowiedz
@m_pom: A nie wiesz jak multimedia ogólnie się sprawuję? Bo z tego co widzę, to na moim rejonie właśnie oni działają. Z tego co widzę,to stacjonarny internet chyba tylko oni są w stanie zaoferować :/
  • Odpowiedz
@Miasekk: Ja mam telewizję i internet z Multimedia. I jestem w sumie zadowolony. Umowa powoli się kończy (jeszcze jakieś 6 miesięcy), ale nie wiem czy będę szukał czegoś innego. Przez 1,5 roku mieli tylko jedną awarię (albo ja jedną zauważyłem, często nie ma mnie w domu), więc ok, no, może poza tym, że zdarzyła się w sobotę wieczór, gdy chciałem sobie film obejrzeć ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@Miasekk miałem multimedie na podwisloczu, ja osobiście tak średnio byłem zadowolony. Jakoś muliło I to trochę denerwowało. Na mieszkaniu było nas trzech. Jednemu działało bez problemu a drugiemu różnie raz normalnie raz muliło
  • Odpowiedz