Wpis z mikrobloga

@ggg937: Poobserwuj sobie zjawisko bezpłodności i jakie są trendy i prognozy w tej kwestii i jaki in-vitro będzie miało wpływ na życie w przyszłości.
  • Odpowiedz
@ggg937: to o czym? Różowa ma rację. Najlepsze jest to, że ludzie, którzy nie mają nic wspólnego z medycyną tak ochoczo biorą udział w dyskusji wyskakując a kontrargumentem typu "...lobotomii też"... Ja rozumiem, że usiłujes rozkręcić jakąś pseudopolityczną inbę lewaki vs katole, ale kurr, niektórzy później idą i plotą bzdury...
  • Odpowiedz
@chudywyzyskiwacz: skadze. zielonka mi zarzuca rozkrecanie czegokolwiek. Wyraznie napisalem, ze odchodzac od za/przeciw. To wy nadal o tym. Kpie z logiki Arlukowicza i tyle :) Po lekarzu i ministrze zdrowia oczekiwalem, zreszta niewazne.
  • Odpowiedz
@ggg937: Nie co do logiki argumentu w dyskusji za/przeciw to sie zgodzę, ze ujowa i można po części ja uznać za błąd logiczny-odwolywanie sie do autorytetu.
Natomiast w odpowiedzi na deprecjonowanie samego odkrycia można podeprzeć sie takim zdaniem.
  • Odpowiedz
@ggg937: chodzi mi o to, że takiego tematu wgl nie powinno być. Jestem na lekarskim, cała moja rodzina to lekarze i nie znamn osobiście nikogo z tego środowisia, kto byłby przeciw... Czego oczekujesz od polityków w Polsce. #!$%@?, ja nie oczekiwałem, że ktoś z doktoratem będzie debilem, a jednak mamy Krystynę...
  • Odpowiedz