Wpis z mikrobloga

Drogie Mireczki. Mam dla Was #rozdajo
Otóż stworzyłem i wydałem własną karciankę o nazwie ŁOTRY. Dotarła od mnie świeżo z druku i chcę się nią z Wami podzielić
Uważam, że gra jest zarówno dobra dla doświadczonych planszówkowiczów jak i sprawdza się świetnie u początkujących.

Mam do rozdania 12 egzemplarzy dla 12 szczęśliwych osób wylosowanych spośród plusujących. Zielonki nie biorą udziału.
Plusujemy do soboty do godziny 23:59. Gry wysyłam do Was kurierem po weekendzie.

Więcej informacji o grze znajduje się na stronie sklepu: SKLEP
Gdyby jakiemuś poczciwemu Mirkowi nie udało się wygrać, a chciałby sobie w gierkę pyknąć, mam specjalnie dla Was kod rabatowy z 10% upustem na zakupy w sklepie: tylkom1rk0

Powodzenia!

#gryplanszowe #grybezpradu #gry #planszowki #karcianki
Pobierz gzf- - Drogie Mireczki. Mam dla Was #rozdajo
Otóż stworzyłem i wydałem własną karcia...
źródło: comment_ktqCfOEnjS5rqiaynpEoDwqtQAPkhgYu.jpg
  • 76
Rozumiem Twoje wahania

@gzf-: to nie są wahania, tylko ciekawość, czy dobry jakościowo (wręcz bardzo dobry, patrząc na niektóre gry ;)) produkt wybroni się przy takiej cenie :) . Bardzo często gry 50zł+ mają mocną promocję/marketing, albo wyrobioną pozycję na rynku. Oczywiście życzę ci powodzenia.

przesyłka jest darmowa

dodaj tę informację przy cenie, niech wali po oczach, bo to jest akurat ważny argument, a nie widać go w ogóle :)
@gzf-: no elo Grzesław. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Graficznie( ͡° ͜ʖ ͡°) wygląda bardzo fajnie.
Tak się zastanawiam czy gra ma dość proste zasady? Niestety żona szybko się zniecheca jak coś jest pogmatwane...
@gzf-: Szanuję. Z chęcią bym zagrał (wiadomo, najlepiej za darmo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale kto wie, może wspomogę mirka i przez kupno. I podobają mi się grafiki @trisek

I ciekawy zapis w sklepie:

Bez obaw! Jeżeli gra Ci się nie spodoba, możesz ją do nas zwrócić w ciągu 21 dni od daty otrzymania przesyłki.


Mam nadzieję, że cebulaki nie będą nadużywać tego przywileju ( ͡°