Wpis z mikrobloga

@mampytanieotak: banksterka panicznie boi się tej masy krytycznej, Wyobraźmy sobie, że każdy uderza do banku bierze kredyt ile się da i kupuje bitcoina, Taki atak spekulacyjny na fiata, to jest coś co nas czeka, Nie mogę się doczekać bo to będzie zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawlo74: Jaki to jest atak? Ide do banku, biore 'porzyczke' czy tam kredyt - czyli tworze umowe na zasadzie: Sluchaj, ja dzisiaj wezne od ciebie 100zl, ale jutro ci oddam 110 ok?

Ty mi mowisz ze bedzie tak: Biore kredyt, i ide do banku i mowie: Wiecie co: Ch*j wam w dupe, nie oddam wam kasy i co mi zrobicie?

Teraz pomysl chwile logicznie (wiem to jest trudne zadanie), mamy 100
  • Odpowiedz
Firmy 'kredycik za 5 min' nie biora sie z powietrza, i takowy atak sie nie wydarzy.


@skiter: nic nie wiesz, N I C.
Twój świat ginie i gówno możesz zrobić. Z myśleniem, liczeniem i wiedzą to ty masz problem socjalisto. Nie pisz do mnie bo mam cie w dupie i gardzę takimi jak ty ale ponieważ nie potrafisz spekulować (dlatego pewnie jesteś biedakiem, który zawsze musi pożyczać pieniądze od innych) powiem
  • Odpowiedz
nic nie wiesz, N I C.


Pewnie ze nie wiem, tylko ty jestes jaki GURU, nawet kolesie z MI5/GRU/CIA i kazdego inengo 3-literowego nie wiedza nic, tylko ty wiesz!

Twój świat ginie i gówno możesz zrobić.

Obawiam sie ze tez w nim zyjesz, twoj matrix jest inny to jest fakt, ale ze jest inny nie znaczy ze jest zly - jest poprostu inny.

Z myśleniem, liczeniem i wiedzą to ty masz problem
  • Odpowiedz