Wpis z mikrobloga

Zbieram oferty dotyczące SEO, lokalnego SEO, kampanii PPC, prowadzenia profili np. na FB. Polecacie kogoś? Jakieś przybliżone wyceny usług wraz zakresem? Wiem, jak to działa, nie oczekuję "panie za ile to pierwsze miejsce w guglu", ale chciałem porównać oferty, bo outsource będzie leciał gruby. Wymagane white labele, a dodatkowe oferty dla stałych klientów będą miłym dodatkim :).
#seo #sem #ppc #marketing #marketinginternetowy
  • 6
  • Odpowiedz
@gkalinowski: chętnie :). Jakieś orientacyjne wyceny dla mikro i małych przedsiębiorstw działających lokalnie dla poszczególnych usług i orientacyjnych efektów byłoby super ^^
  • Odpowiedz
https://www.topposition.eu/program-partnerski/


@AQQry: czyli jak widzę wieczna beka. Są firmy dobrze szacujące zlecenia i niekryjące się ile z kampanii idzie na kampanię a ile na analityka, ale tutaj widzę gorzej niż grupy facebookowe, bo nawet nie ma ceny na priv xD. Najlepszy jest chyba white label gdzie narzucacie ile ktoś może zarobić. Na white labelu nie powinno was nawet obchodzić ile ktoś za to wziął.
  • Odpowiedz
Nie jestem pewien czy do końca rozumiem Twoją wypowiedź. W Top Position masz zawsze rabat 20% od usług, w White Label ile doliczysz dodatkowo nie ma znaczenia. Co więcej w systemie PP możesz ustawić swoją domyślą dodatkową marżę.
  • Odpowiedz